fbpx

Молодик 7 вересня: що можна робити і що не можна

Молодик – не зовсім звичайний день. Це час оновлення Місяця, а також енергетики людей.

7 вересня Місяць опиниться в знаку Діви. Це означає, що день буде дуже позитивним. Незважаючи на це, все одно залишаться деякі заборони, через які день не можна зарахувати до найсприятливіших. Незважаючи на це, даний вівторок точно стане одним з найважливіших у вересні.

Що можна робити 7 вересня

Можна братися за нові справи. Це абсолютно точно, оскільки Діва – знак відповідальності і працьовитості. У цей день краще не лінуватися і ставити перед собою нові завдання, не боячись провалу.

Можна займатися спортом і оздоровчими процедурами. Можна і навіть потрібно приділяти час свого самопочуттю, здоров’ю.

Можна займатися прибиранням будинку, городу, території біля будинку. Не пропустіть можливість навести порядок в особистих речах. Витратьте на це стільки часу, скільки захочеться. Він точно не пропаде дарма, бо ви привернете таким чином в своє життя більше удачі.

Намагайтеся 7 числа підкріплювати свої амбіції вчинками. Якщо ви щось захочете зробити, то почніть це робити в ту ж хвилину. Якщо цього не зробити, швидше за все, це так і залишиться порожньою мрією.

Що не можна робити в цей Молодик

Не можна обманювати і йти на хитрість заради наживи. Новий Місяць в Діві ненавидить, коли люди йдуть на обман. Гроші не є найважливішим ресурсом цього дня. Найважливішим ресурсом є час, але його неможливо заробити – його можна лише заощадити. Звідси випливає наступна заборона.

Не можна витрачати час на неробство або справи, які в цей день не мають великої ваги. Намагайтеся якомога більше сил віддавати тому, що вже немає можливості відкладати на потім. Астрологи вважають, що час, витрачений на щось важливе, обов’язково окупиться в майбутньому. У цей Молодик не можна розпорошувати енергію даремно.

Не можна ображатися. При наявності в серці образи навколо вас почне акумулюватися негативна енергія. Вона буде відштовхувати оточуючих і суттєво знизить вашу харизму і чарівність.

You cannot copy content of this page