fbpx
Культура

Молодик 9 жовтня: що можна і що не можна робити в цей особливий день

Молодик – початок місячного циклу, а значить, дуже важливий день, вивченню якого астрологи приділяють велику увагу. У цьому місяці молодик відбудеться 9 жовтня 2018 року. Що можна і що не можна робити в цей день, давайте розберемося.

Так, молодик зазвичай має трохи негативний вплив на людей. І пов’язаний він, в основному, з недоліком енергії. Адже оновлення завжди вимагає великих енергетичних витрат. Тому важливо знати, що можна і що не можна робити в молодик 9 жовтня.

Молодик 9 жовтня 2018 року: що можна робити

Ще наші далекі предки знали про силу Молодого Місяця і використовували її в своїх цілях, читаючи змови на благополуччя, залучення щастя та набуття здоров’я. Тому не бійтеся в цей день просити у Вищих Сил про їх прихильність і допомогу в досягненні намічених цілей.

В Молодик астрологи радять не бояться мріяти: ваші навіть найсміливіші мрії можуть матеріалізуватися.

Молодик 9 жовтня – прекрасний день для позбавлення від шкідливих звичок. Наприклад, якщо ви давно мріяли кинути курити, зробіть це в перший день місячного циклу. І ваші шанси позбутися негативної звички будуть набагато більше, ніж в будь-який інший місячний день. Також корисно 9 жовтня зробити розвантажувальний день, щоб очистити організм від всього зайвого.

Перший день місячного циклу слід провести в чудовому настрої, тоді весь місяць вам будуть супроводжувати удача і радість.

Молодик 9 жовтня 2018 року: що не можна робити

В Молодик енергетика людини ослаблена, тому не варто втілювати нові ідеї або здійснювати важливі для вас справи. Цей день прекрасний для планування, а ось реалізацією задуманого краще зайнятися декількома днями пізніше.

9 жовтня не варто з’ясовувати стосунки, тим більше, лаятися з коханими, близькими або друзями: ви ризикуєте втратити довіру дорогої вам людини.

Також на новий Місяць не варто здійснювати покупки: швидше за все, вони виявляться марними, а гроші будуть витікати весь місяць.

І не ходіть в Молодик в перукарню, щоб не втрачати життєві сили і енергію.

Джерело.

You cannot copy content of this page