fbpx
Культура

Молодик у лютому допоможе залучити добробут у ваше життя: ось як потрібно провести цей час

Згідно з місячним календарем, оновлення Місяця відбудеться у вівторок, 5 лютого. В цей же час настане Китайський Новий рік. Це буде дуже потужний з енергетичної точки зору день, в який астрологи не радять пасувати перед труднощами. Можна займатися справами, планувати, вирішувати поточні завдання і шукати способи втілення задуманого в життя.

Позитивні сторони Молодика
В Молодик почнеться перший місячний день, який принесе з собою потужну енергетику. Оновлення Місяця пройде під егідою Водолія, що відкриє вікно можливостей для нових змін, вражень, подорожей, для особистісного та духовного зростання. Джерело.

За місячним календарем цей буде відмінний день для ділової активності, постановки цілей, зав’язування вигідних знайомств. Будь-які цілі і плани, які ви намітили 5 лютого, будуть розвиватися в прискореному ритмі і порадують першими результатами вже в середині місяця.

Початок нового місячного циклу найкращим чином підходить для закладання фундаменту майбутніх перемог, переходу на новий виток розвитку, набуття необхідних навичок і досвіду. Максимально успішно впораються з цими завданнями представники знака Водолія, Стрільця, Лева, Овна. Перед ними з’являться вигідні перспективи, а також можливості зміцніти духом і розширити сферу свого впливу.

Молодик в лютому – квиток в нове життя. Головне – сконцентруватися на своїх цілях і максимально детально візуалізувати майбутні успіхи. Астрологи радять налаштуватися на позитив, щоб негативні тенденції не завадили змінити життя на краще. А докладний гороскоп на лютий 2019 року допоможе вибрати правильну тактику, запобігти появі нових проблем, знайти вихід із заплутаної ситуації.

Енергетика Місяця буде посилена впливом Водолія, що буде підживлювати почуття, але заважати активним діям. Астрологи вважають, що оновлення Місяця у Водолії додасть позитивний заряд відразу декільком сферам життя.

Пожвавиться інформаційний потік, прийдуть свіжі ідеї, налагодяться зв’язки, з’явиться стимул для поліпшення життя і самореалізації. Посилиться романтичний настрій, зросте наснага, завдяки чому намітяться зрушення в бізнесі, коханні, творчості. Так що фахівці не радять втрачати креативний імпульс і упускати можливості.

Небезпеки лютневого Молодика
В Молодик наші сили і енергетика знижуються, тому бажано віддати перевагу мріям, планування, постановкі цілей, до реалізації яких слід приступити через кілька днів. А безпосередньо 5 лютого бажано більше відпочивати і менше нервувати.

З небезпек, які принесе лютневий Молодик, можна виділити прояв егоїзму, агресивності, заздрості, користі, надмірної гордості. Необхідно пам’ятати, що цим почуттям буде дуже складно протистояти, але, на щастя, їх вийде «нейтралізувати» любов’ю і щирістю. В першу чергу нам всім потрібно чесність по відношенню до самих себе. Щоб позбутися від негативних якостей, доведеться спочатку визнати їх наявність.

Читайте також: На Львівщині є особлива церква де молодь просить зберегти кохання, старші – здоров’я для дітей, немічні позбуваються важких хвороб

Підводячи підсумки, можна сказати, що прийдешній Молодик може порушити багато планів, внести хаос, сконцентрувати погляд, так що на 5 число краще не планувати нічого важливого, а віддати перевагу поточним справам і рутинним завданням.

Астрологи не виключають появу непередбачених проблем, які просто неможливо спрогнозувати заздалегідь. Але не варто втрачати надію через зрив планів в цей день, тому що всі події, які відбудуться 5 лютого, обов’язково відкриють перспективи в будь-якому напрямку. Варто використовувати астрологічні тенденції по максимуму: вийде дати відмінний старт особистісному або кар’єрному зростанню, оригінальним проектом або щасливим відносинам.

You cannot copy content of this page