Молодик в кінці жовтня – особливий час, коли сидіти на місці загpoжує невдачами і промахами. Дізнайтеся, що можна і що не можна робити 28 жовтня, щоб не злякати примхливу Фортуну

В Молодик енергетика простору оновлюється, і на стику двох місяців експерти рекомендують прощатися з усім, що заважає розвитку. У цей день багато справ будуть вдалими, а значить, настає пора активних дій і боротьби за особисте щастя. Вплив водного сузір’я Скорпіона в цей день буде досить позитивним, проте не варто забувати про те, що Молодик – час не тільки активності і оновлення, а й обережності. Джерело

Що можна робити 28 жовтня

Позитивних моментів в день нового Місяця буде досить багато, тому понеділок можна назвати часом прориву, коли мрії можуть з легкістю втілитися в реальність. Список вдалих справ на цей час варто перенести в щоденник, щоб нічого не забути.

Нові знайомства. У день нового Місяця шанси знайти другу половинку, відданих друзів або обзавестися корисними діловими зв’язками зростають багаторазово. Вважається, що в цей день можна знайти гармонію у відносинах, а значить, сидіти в чотирьох стінах не варто.

Розкриття талантів. Молодик в Знаку Скорпіона збільшує внутрішній потенціал, тому так важливо прислухатися до себе і не противитися змінам. Багато в цей день відчують потребу щось змінити, знайти новий шлях і розкрити сплячі здібності. Астрологи рекомендують не лякатися обсягів робіт, адже саме в активній роботі розкриваються таланти, про які людина могла і не підозрювати.

Спорт. Фізична активність необхідна кожному, адже завдяки навантаженню відбувається оновлення енергетики, виходить впоратися зі стресом і підтримувати організм в тонусі. Зовсім не обов’язково прагнути до олімпійських рекордів – у день нового Місяця досить почати те, що було в планах: зайнятися бігом, плаванням або зарядкою вранці.

Прибирання. У понеділок мало хто може дозволити собі генеральне прибирання, адже на це може не вистачити часу і сил. Проте астрологи рекомендують позбутися хоча б від частини накопиченого мотлоху, щоб в будинку було затишно і приємно знаходитися. Під впливом водного Скорпіона найбільший позитивний ефект досягається завдяки вологому прибиранню, а значить, можна виділити час для миття підлог або протирання пилу.

Сміливі рішення. Молодик в жовтні – час прориву. У цей день мрії можуть втілитися в реальність, якщо вірити в свої сили і не відмовлятися від подолання складнощів. У цей день астрологи рекомендують прислухатися до доводів розуму і не йти проти системи, щоб виключити неприємності.

Удача в справах очікує тих, хто відмовиться від недоречного ризику, а також не стане потурати бажанням відкласти важливі справи в довгий ящик. Твереза оцінка своїх можливостей допоможе провести день з користю для себе, закласти фундамент майбутніх перемог і розпрощатися з сумнівами.

Що не можна робити в це Молодик

Заборон і небажаних справ на понеділок буде небагато, але їх потрібно знати, щоб не оступитися і не образити примхливу Фортуну.

Витрати. В цілому, понеділок буде вдалим часом для покупок, проте в цю добу є ризик витратити зайве і купити речі не першої необхідності. У зв’язку з цим астрологи рекомендують відмовитися від спонтанного шопінгу і скласти список необхідних придбань. В цьому випадку похід в магазин буде не тільки вдалим, але і економним.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, чоловіки яких можуть підняти руку на жінку

Настрій. Вплив Молодика великий, тому перепади настрою в такі періоди – не рідкість. 28 жовтня тривожність може спричинити за собою проблеми в спілкуванні, а також стати вагомою перешкодою на шляху до досягнення цілей. Це означає, що за настроєм важливо стежити і не дозволяти осінній хандрі заволодіти свідомістю.

Крім того, в день нового Місяця багато хто ображається через дрібниці, не в силах впоратися з емоціями, тому важливо поблажливо ставитися до оточення і не дозволяти собі агресивних випадів.