Молодик в Овні 1 квітня 2022 року: що на нас чекає в цей час

Молодик в Овні 1 квітня о 09:24 за київським часом – першого числа, першого знаку зодіаку. Одиниця – це крапка, початок всіх початків. Символізує чоловічу активну енергію, це образ самої людини, яка народилася, прийшла у цей світ, щоб пізнати його та стати його частиною. Молодик в Овні – це потік активної енергії, виявленої, в дії.

Аспект Молодика – це з’єднання Сонця і Місяця, астрономічно це момент, коли Місяць знаходиться між Землею та Сонцем приблизно на одній прямій з ними. Енергії Молодика визначають тон подій на весь місячний місяць, але найсильніші – в період від Молодика до Повні.

Овен – знак стихії Вогню, Молодик у цьому знаку відкриває сприятливі можливості розпочати життя з чистого аркуша, з новими життєвими цілями. Сонце у Овні має статус екзальтації, тобто наділяє життєвою енергією, посилює у людях войовничість, вольові якості.

Місяць у Овні не може повністю проявити свої якості, основні з яких – ніжність, турбота, прагнення створити комфортну атмосферу для рідних та близьких людей. У місячний місяць, що розпочався 1 квітня, люди стають більш імпульсивними, зосереджені на своїх потребах, дії спрямовані на соціальну сферу, виникає величезне бажання показати себе, проявити лідерські якості.

Овном керують Марс і Плутон, тому Молодик у цьому знаку включає потужні енергії, відкриває нові можливості. Крім того, незалежно від того, в якому знаку Молодик, цій астрологічній події завжди відповідають якості Плутона – планети криз, глибоких трансформацій та відродження в новій якості.

Функції Плутона спрямовані на зовнішній, активний прояв. Будь-яка криза – це нові можливості для багатьох життєвих сфер і насамперед активізує внутрішні ресурси людини, запускає процес регенерації.

Молодик 1 квітня 2022 року відбудеться в п’ятницю – день Венери. До 6 квітня планета рухається через Водолія, знак пов’язаний з революційними перетвореннями, масштабними оновленнями.

Увечері 5 квітня Венера переходить до знаку Риб, де має статус екзальтації. Цей Молодик несе в собі позитивний потенціал, можливості для згладжування гострих конфліктів, усунення військової агресії, об’єднання.

Місячний місяць передує коридору затемнень (30 квітня – 16 травня), закінчується 30 квітня, після чого цього ж дня – сонячне затемнення у Тельці о 23:41 за київським часом. Квітень, мабуть, найбільш насичений астрологічними подіями, найважливіший місяць 2022 року.

Молодик відбувається у поєднанні з Меркурієм – планетою інтелекту та комунікацій. Це хороший знак – відкриваються дороги, легше встановлювати контакти, отримувати різні документи, а також домовлятися на різних рівнях щодо припинення конфліктів.

12 квітня відбудеться епохальне з’єднання Юпітера і Нептуна в Рибах, планети з’єднуються раз на 12 років, але саме в Рибах з’єднання було 166 років тому – в березні 1856 року. Риби – дванадцятий знак, він зібрав у собі весь досвід Зодіаку.

Місячний місяць, який дивним чином збігається з календарним місяцем, з одного боку завершує глобальний світовий цикл, але з іншого боку, є початком глобальних змін рішуче на краще.

Період від 26 березня до 3 квітня, на який припадає Молодик в Овні 1 квітня, унікальний за своїм потенціалом тим, що всі планети розташовані в межах 100 градусів із 360 можливих.

Конфігурація планет називається “Пучок”, тобто це згущення планетарних енергій. Такий особливий рух планет небесною сферою дає вузьку спрямованість інтересів мас людей. Присутня вибірковість у багатьох сферах, чітко окреслена сфера інтересів, але також тут спостерігається обмеженість прояву.

Фігура планет “Пучок” активізує енергії Сатурна, з одного боку, це жорсткість зовнішніх умов, але з іншого боку, обставини складаються найкращим чином для того, щоб досягти конструктивності та міцності у будь-якій сфері.

Молодик в Овні 1 квітня 2022 року змусить багатьох людей викладатися повністю, це стосується як відстоювання своїх інтересів, розвитку бізнесу, так і активних бойових дій. Перемога на боці чесних людей, агресор зазнає нищівного удару вже найближчим часом. Це актуально для всіх країн світу, а насамперед для України – перемога за нами!

Скориставшись потенціалом Молодика, кожна усвідомлена людина, борець за своєю суттю, може досягти дуже високих результатів, зробити прорив, якісний стрибок у тій справі, якою займатиметься.

При цьому зростає важливість і роль оточення людини, її зовнішніх контактів. Найбільше під вплив Молодика в Овні потрапляють представники таких знаків: Овен, Риби, Водолій, Телець, Козеріг.