Молитва до святого Спиридона про фінансове благополуччя, процвітання бізнесу, збільшення доходу

З якими бідами звертатися, і в чому допоможе молитва Спиридону Триміфунтському про гроші, про благополуччя?

У святого можна просити про фінансове благополуччя, процвітання бізнесу, збільшення доходу.

Читання молитви  може допомогти вигідно купити, продати або обміняти квартиру, машину або інше майно, посприяє вирішенню юридичних питань, підтримає в працевлаштуванні, пошуку кращого місця роботи.

Молитва для матеріального благополуччя читається насамперед для залучення грошей в будинок, тому слід пам’ятати, що тільки виправдане прохання матеріальних благ буде почуто вищими силами і принесе бажаний результат.

Молитва на удачу і гроші Святителю Спиридону Триміфунтському:

«О святителю Спиридоне! Нехай не засудить нас за помилками нашими, але учинить з нами по милості своїй. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевних і тілесного, від усіх томлінь і диявoльcьких нaклепів.

Поминай нас перед престолом Вседержителя і проси Господа, нехай дасть багатьом нашим гріхам прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, смеpтi ж живота непосоромленого і мирного та й блаженства вічного в майбутньому сподобить нам, так невпинно відправляємо славу і подяку Отцю і Сину і Духу святому, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь».