Молитва, яка захищає від злuх людей на роботі

Молитва від злих людей на роботі на старий Новий рік. 

На жаль, злі люди зустрічаються на роботі частіше ніж, люб’язні товариші по службі. Багато так і чекають, коли ти оступишся, щоб наговорити на тебе начальству або зробити злу  капость. Пише Жіночі секрети

Читайте також: Осoблива молитва до Миколая Чудотворця про допомогу, здoров’я, зaхист

На щастя, ставлення злих людей на роботі можна виправити за допомогою молитов. Особливо допомагають молитви поліпшити відносини зі злими товаришами по службі, прочитані на старий Новий рік.

У цей час новорічні канікули вже закінчуються і починаються робочі будні. Якщо ви хочете, щоб крига розтопилася у  злих людей на роботі за допомогою молитви, то краще це зробити рано вранці на старий Новий рік.

Це благання Спрямоване Всевишньому для захисту від недоброзичливців у робочому колективі:

«Господи Ісусе Христе, Сине Божий. Допоможи мені очиститися від злісної заздрості ворожої і не допусти до мене скорботні дні. Вірую в тебе свято і старанно молю про прощення. В гріховних помислах і порочних справах. Прости мене, Господи, за гріхи і не карай сильно.  Нехай буде воля твоя. Амінь».

Це прохання до Сина Божого, вважається однією з найсильніших молитов, яка дозволяє створити оберіг.

«Боже, очисти від усякого зла, душі моєї грішної. Від пліток і визволи від чорної заздрості, до тебе припадаю з молитвою церковною. Амінь».