fbpx

Молитви Павлу і Петру на початок посту

Без молитов припиняється духовне життя, тому наш Спаситель закликав постійно молитися. Під час посту це особливо необхідно.

Всякий, хто вважає, що піст – це лише стриманість у їжі, помиляється. В першу чергу цей період даний нам для того, щоб очистити свою душу від гріхів і згубних бажань. Молитви апостолам Петру та Павлу допоможуть розпочати Петрів піст правильно, дотримуючись усіх традиції цього часу.

Особливості Петрового посту

Відсутність чітких тимчасових рамок є відмінною рисою Петрового посту. Він щорічно починається через 7 днів після свята Святої Трійці. Закінчення ж завжди стабільно – 11 липня, напередодні дня пам’яті Петра і Павла.

Вчення Христа наставляє віруючих дотримуватися в цей час праведний спосіб життя, думати про Бога і про свої обов’язки перед ним. Покаяння в своїх гріхах, приборкання бажань, припинення зла, приборкання брехні, заздрості, гніву – все це є невід’ємною частиною посту, як і відмова від ситної їжі.

Молитви на початок посту

За гарячу любов і непохитну вірність Ісусу Христу Петро і Павло були названі церквою первоверховними апостолами. Їх проповіді допомогли багатьом людям знайти справжню віру. Тому в першу чергу святим моляться про зміцнення віри і про заступництво від злих помислів, діянь і бісівської сили. Також Петру і Павлу моляться про пошук свого призначення, про допомогу в роботі, про зцілення від різних недуг. Святі угодники допоможуть кожному зверненому дотримати весь час посту і знайти благословення Господа.

Перша молитва:

«О, святі угодники Божі, Петро і Павло, які присвятили своє життя вірі! Почуйте молитви наші і допоможіть нам за допомогою Господа боротися з беззаконням, необачністю і бідами. Допоможіть немічним силою своєї не розлучатися із свого покликання і любові Божої. За міцним заступництвом вашим просимо молити про прощення безмірних гріхів наших. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. На віки вічні. Амінь».

Друга молитва:

«О, святі Петро і Павло, чи не віддаляється від нас, грішних (ім’я) духом і заступництвом вашим. Схиляючи коліна, просимо ми милості і любові Господа, прощення гріхів наших і віддалення від спокус. Ви своїм праведним життям є чином благочестя. Згляньтесь і моліть Бога за нас, великі апостоли. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Третя молитва:

«О, верховні апостоли Петро і Павло, тверді в своїй вірі і навчаннях Господа, віримо в допомогу вашу. Зійди теплом в наші душі, засіявши все любов’ю Божої. Радійте за наше життя і спрямувати допомогу свою до нас. Щоб ми, гріховні раби Творця нашого, схилилися перед його силою і могутністю, щоб позбулися ми від гордині, буйств гріховних, помислів злих. Врятуйте і допоможіть настановами вашими мати вічне життя. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.»

Читати священні слова можна як вранці, так і ввечері. Головне, щоб слова були підкріплені вашою істинною вірою. Молитви Петру і Павлу на початок посту допоможуть прожити цей період праведно, без поганих думок і пороків. Будьте щасливі!

Читайте також: Найсильніша молитва про здоров’я до Пантелеймона Цілителя

Джерело.

You cannot copy content of this page