fbpx

MONATIK, DZIDZIO, Винник та Каменських розповіли про свої стpaхи психологу

Вже зовсім скоро, 31 грудня співаки країни та актори студії “Квартал 95” виступлять з яскравими жартівливими номерами у новорічному випуску проекту “Вечірній Квартал”. Про це пише gazeta.ua

В рамках промо-кампанії новорічного випуску на “1+1” вийшла серія гумористичних відео, в яких Володимир Зеленський перетворився на психолога для зірок. На прийом до відомого гумориста потрапили тренер “Голосу.Діти” MONATIK, ceкс-символ української естради Олег Винник, один з найвеселіших співаків DZIDZIO та чарівна Настя Каменських (NK).

MONATIK зізнався лікарю Зеленському у своїх потаємних стpaхах:

“Лікарю, я дуже боюсь, що в новорічну ніч не побачу свого виступу у “Вечірньому Кварталі”. – розповів співак і отримав цінну пораду: – Дмитре, якщо Ви будете сидіти спиною до телевізора, як у проекті “Голос. Діти”, то ви нічого і не побачите. По-перше, розверніться до нього обличчям, а по-друге, увімкніть “1+1”.

Читайте також: Безсоромниця: Марія Яремчук продемонструвала ранковий образ (фото)

Улюбленець жінок Олег Винник звернувся до психолога, щоб вирішити складну дилему:

“Лікарю, цієї новорічної ночі на всіх каналах будуть показувати Олега Винника. Де мені найліпше подивитись себе?”, – запитав Олег, а Володимир Зеленський впевнено відповів: “Ви будете просто неперевершені у новорічному “Вечірньому Кварталі”!”.

Співак DZIDZIO на прийомі у лікаря зізнався у найпотаємнішому:

“Докторе, мені сниться один і той самий сон: що я засинаю в новорічну ніч і сплю з одним відкритим оком. Що зі мною?”, – розповів співак і отримав відповідь Володимира Зеленського: “Я думаю, що Ви просто боїтеся пропустили Ваш виступ у новорічному “Вечірньому Кварталі” на “1+1”.

На прийом до психолога потрапила також Настя Каменських (NK), яка відверто поділилась своїми проблемами:

“Докторе, у мене проблема. Я зовсім не знаю, що дивитися в новорічну ніч. Хотілося б чогось чарівного та прекрасного. – Подивіться у дзеркало”, – відповів Володимир Зеленський. – “А якщо по телевізору?” – “Тоді дивіться новорічний “Вечірній Квартал” на “1+1″. Там Вас, до речі, теж покажуть”.

Новорічний випуск “Вечірнього Кварталу” дивіться 31 грудня на “1+1”. Крім того, у новорічні свята на телеканалі відбудеться прем’єра комедії “DZIDZIO Контрабас”, головні ролі в якому виконали Олена Лавренюк та музиканти групи DZIDZIO Михайло Хома, Назарій Гук та Орест Галицький. Також на “1+1” телеглядачі побачать концерт тренера “Голосу.Діти-4” MONATIK “Vitamin D”, який відбувся 20 жовтня в столичному Палаці спорту.

You cannot copy content of this page