Мова квітів: які букети слід дарувати друзям, які колегам, а які коханим

Квіти – чудовий подарунок для всіх, хто любить красиві букети, проте перед тим, як зайти в квітковий магазин, варто дізнатися про квіти, які дарують на дні народження. Їхня енергетика допоможе без зайвих слів висловити свою вдячність і привітати близьку людину від щирого серця.

Такий букет буде безпрограшним і принесе успіх. Не помилитися з вибором допоможе й індивідуальний підхід, адже вітати доводиться як близьких, і колег.

Букет для друга

Друзям прийнято дарувати оригінальні подарунки, і в букеті для друга чи подруги, форма та забарвлення не відіграють особливої ​​ролі. Здивувати букетом допоможуть флористи, а вибір може впасти на такі квіти як яскраві гербери, пишні хризантеми, гортензії. Зазвичай переваги близьких друзів знайомі, тому не важко знайти саме ті квіти, які принесуть задоволення і піднімуть настрій на весь день.

Букет для колеги

Привітати з днем ​​народження колегу чи начальника — не найпростіше завдання. Квіти повинні підкреслити дружні наміри та стати знаком уваги, а не зізнання. Для цього підійдуть нейтральні іриси, що символізують дружні наміри, соняшники, а також тюльпани білого кольору.

Подарунок близьким

Матері можна подарувати її улюблені квіти, адже діти як ніхто інший знають смаки та переваги батьків. І навіть якщо станеться помилка, серце батька, що любить, навряд чи загострить увагу на неправильному виборі. Букет висловить найтепліші почуття, подяку та повагу. Для цього підійдуть: яскраві закриті тюльпани, білі лілії, ромашки, троянди приглушених пудрових відтінків.

Букет для дівчини

Квіти для другої половинки мають величезне значення, і палке освідчення в коханні можна оформити без слів. Показати серйозність своїх намірів, висловити захоплення та зізнатися у теплих почуттях допоможуть ніжні троянди, оформлені флористом у формі серця. Молодим дівчатам прийнято дарувати світлі квіти: від білих, символу мрії, надій та ніжних почуттів до соковитих рожевих, що виражають закоханість. Старшим жінкам дарують червоні і пурпурові троянди, висловлюючи своє захоплення.