Моя мама була розчарована сімейним життям і більше ніколи не намагалася створити справжню, повноцінну сім’ю. Але коханці у неї, звичайно з’являлися. Поки я була маленька, у неї були, в основному, старі чоловіки, напевно, одружені, заможні, які допомагали їй у бізнесі. А тепер вона стала більш самостійною – чоловіки у неї на 10-15 років молодші

Моя мама давно розлучилася з моїм батьком, я навіть його не пам’ятаю і не знаю, де він зараз і що з ним. Аліментів мені він не платив ніколи і зв’язку зі мною не шукав. Мама тоді крутилася, як могла. Відкрила свій бізнес, займалася торгівлею в маленькому квітковому магазинчику, з часом, перетворивши його в невелику мережу магазинів квітів у нашому місті.

Вона багато працювала, часто сама ставала за прилавок, щоб заощадити на продавцях, залучала до торгівлі навіть мене. Загалом, весь наш капітал був зароблений її дуже важкою працею.

Моя мама була розчарована сімейним життям і більше ніколи не намагалася створити справжню, повноцінну сім’ю. Але коханці у неї, звичайно з’являлися. Поки я була маленька, у неї були, в основному, старі чоловіки, напевно, одружені, заможні, які допомагали їй у бізнесі. Тобто, виходило, що вони використовували її, а мама – їх. Потім вона стала більш самостійною, і почала вибирати чоловіків до душі, думаю, потайки сподіваючись, що хтось із них зможе завоювати її серце і дасть їй другий шанс на створення сім’ї.

Коли їй вже було сорок років, вона сказала мені, що їй здається, що вона, нарешті, зустріла свою долю. Але потім щось сталося, і я зрозуміла, що у неї знову нічого не вийшло. І ось, тепер, маму, в основному, оточують суцільні альфонси. То шеф-кухар зубожілої кафешки, невдаха з двома дружинами і трьома дітьми за спиною.

“Навіщо він тобі?” – питаю я маму. «А ти знаєш, як він смачно готує і який він шикарний коханець?!» – відповідає мама.

«А ти помічаєш, що він мітить жити за твій рахунок у нашій квартирі?» – питаю я безпосередньо. «Спочатку не бачила, тепер бачу. Не переживай, не пущу, звичайно», – відповідає мама.

То це хлопець з села, в минулому, хуліган з термінами за шахрайство, він в розлученні зі своєю колишньою дружиною і платить аліменти дітям, коли є гроші.

«Мамо, ти не помічаєш, як він весь час намагається влізти в твій бізнес?!» – питаю я маму. «Не переживай, все бачу, нічого не отримає. Але, якщо його гарненько відмити і нагодувати, він стає таким лапочкой!» – сміється мама.

Не знаю, що на неї чекає далі, але поки що вона просто вибирає собі вподобаного чоловіка і розважається в його компанії, як ми іноді минуємось сусідським котом, не маючи наміру пов’язувати себе перед ним зобов’язаннями.

Мені шкода маму. Але іноді, я думаю, що не треба її жаліти, що добре їй живеться, по-моєму, вона щаслива. Шикарна жінка, красива, доглянута, виглядає років на десять молодше свого віку. Вона самостійна, незалежна і не обтяжена побутом. А що ще потрібно жінці для щастя?

Фото ілюстративне – girls.at.ua