Моя мама не стала терпіти зраду, подала на розлучення. Розходилися шумно, батько ділив виделки, ложки і навіть відвіз телевізор з моєї кімнати. А через 15 років він схаменувся

Мої батьки розлучилися, коли я вже вчилася в університеті. Батько зустрів нове кохання. Дівчина була трохи старша за мене. Спочатку від дружини він йти не поспішав, його все і так влаштовувало. Але потім, з подачі нової пасії, їх відносини розкрилися. Моя мама не стала терпіти зраду, подала на розлучення. Розходилися шумно, батько ділив виделки, ложки і навіть відвіз телевізор з моєї кімнати. Мама була повністю розчавлена. То худла, то набирала вагу, постійно плакала.

Через 2 роки вона зустріла іншого чоловіка. Мій батько життям колишньої дружини не цікавився, та й моє його не дуже-то турбувало.

Коли у мене народилася дитина, він розповідав про це всім знайомим, а мені навіть повідомлення не написав з поздоровленнями. З онуками він і зараз не бачиться і не спілкується.

Напевно, потрібно ще розповісти невелику передісторію. Мій батько займав непогану посаду, мав гідну оплату праці. 80% доходу нашої сім’ї становив його заробіток. Мама більше часу приділяла господарству, це, до речі, було його бажання. Батько завжди поводився егоїстично, його примхи підлягали негайному виконанню. З нашими бажаннями він мало рахувався. У нашій сім’ї був будинок, який дістався батькові після розлучення. Уже й не знаю чому, але мама вирішила за нього не боротися.

Проживши зі своєю новою дружиною більше десяти років, він потрапив під скорочення. З посади його попросили, а так як спеціалізація була складна, то знайти аналогічну роботу не вийшло. Роль зіграв і вік, йому було вже за 50, дорогу давали молодим. Дохід різко впав. На тлі цього в родині почалися проблеми. Дружина батька стала ходити на зустрічі з подругами, їхати до своєї мами, показово не готувати.

У нашій родині він завжди був королем, добувачем, перший і найкращий шматок йому. І ось він раптом схаменувся. Спочатку згадав, що у нього є дочка і став намагатися налагодити відносини. А потім розшукав в соціальній мережі мою маму. І давай писати, як він все усвідомив, хоче повернутися.

При цьому він як і раніше продовжує жити зі своєю другою дружиною і сподівається, що його пробачать. Тоді то він і розлучиться. А у мами давно вже нове щасливе життя і нікуди повертатися вона і не збиралася навіть.

Фото ілюстративне з вільних джерел