fbpx

Моя мама так полюбила невістку, що вигнала мене з квартири, а сина мого інакше як приймак не називає

Колись у мене була міцна любляча сім’я: мама і старший брат. Все було чудово до тих пір, поки брат не одружився. Олена, дружина брата, увірвалася в наше життя немов уpaган, і перевернула все з ніг на голову. Вона зачарувала маму до такої міри, що Олена, а не я, стала улюбленою дочкою.

Вже давно я зробила для себе свідомий вибір на користь відмови від материнства – у мене проблеми зі здоров’ям. Навіть якщо я і зaвaгiтнію, то шанси виносити дитину мінімальні, ми з чоловіком все частіше почали замислюватися про те, щоб взяти малюка з будинку малятка. Джерело

Приходячи до мами в гості, я бачила як вона носиться з Оленою, як з писаною торбою. А варто було їй зaвaгiтніти, як мене попросили більше не приходити в мій власний будинок:

– Раптом біду накличеш через заздpoщі. Ні, ми так дитинкою ризикувати не будемо. Нічого тобі тут робити. Ось наpoдить Оленка, самі тебе покличемо.

Тим часом ми з чоловіком загрузли в бюрократії, як мухи в сиропі: я і не думала, що щоб усиновити дитину, треба таку тонну всіляких папірців і дозволів.

Батьками ми з братом стали майже одночасно: Олена наpoдила дівчинку, а ми з чоловіком стали щасливими батьками чарівного тримісячного карапуза – Льовочки.

У Лева були проблеми зі здоров’ям. нас умовляли взяти іншу дитину, але ми просто закохалися, заглянувши в розумні і все розуміють очі Льови. Ми не злякалися труднощів – можливості для лікування дитини у нас були.

«Він у Вас не те що не піде, а навіть якщо і поповзе, то з трудом» – говорили лікарі. Вони помилялися. Лев пішов в 11 місяців, важливо крокуючи, сміливо, як і годиться володареві такого гордого імені. Любов і всілякі старанні заняття творили чудеса. І в садок Лев пішов, і читати навчився. Якщо не заглядати в медкарту, то Лев – нормальна звичайна дитина.

В школу Левеня пішов в один рік зі своєю двоюрідною сестрою. На жаль, для моєї мами існувала тільки внучка. Якщо мама і згадувала про існування Лева, то презирливо цідила крізь зуби:

– приймак!

Біда прийшла звідки не чекали: чоловік завів коханку, вона зaвaгiтніла і він кинув нас з Левом заради рідної дитини. Я його не засуджую – продовження свого роду дуже важливо для чоловіка. Як і не засуджую свою матір: ніхто не зобов’язаний любити того, кого він вважає чужим.

Колишній чоловік планував жити зі своєю новою сім’єю в своїй квартирі, тому ми з Левенятком переїхали до моєї мами. Ні, не на правах нахлібниці, а на правах власниці частки житлового приміщення.

Від батька нам залишилася 4-х кімнатна квартира. Це тільки звучить так. По факту – три ізольованих кімнатки по 11-13 квадратів і прохідний зал метрів 15, якщо мені пам’ять не зраджує. Ізольовані кімнати були зайняті, і нам з Левенятком запропонували аж 3 варіанти: прохідний зал, коридор і котитися на всі 4 сторони. Вибір був очевидний.

Жити в прохідному залі було неможливо: вони вешталися по квартирі і вдень і вночі. А у Лева дуже поганий сон, він прокидався від кожного шереху. Я стала наполягати на виділенні нам ізольованої кімнати.

Мої нахабні вимоги послужили поштовхом до скандалів. Брат з дружиною кричали, що я тут ніхто і повинна забратися з їхньої квартири. Мама прямим текстом заявляла, що я зобов’язана віддати братові свою частку і не заважати їм жити своєю присутністю.

Я пішла в суд для виділення своєї частки. Мені дісталася ізольована кімната 13 метрів. Особові рахунки на квартплату я також розділила. При оплаті мені не показували квитанції, а просто називали суму, яку я повинна. І порівняно ця сума була з вмістом якихось шикарних апартаментів.

Виселення дочки з дитячої, Олена мені не пробачила. «Приймак» тепер звучало з вуст усіх членів сім’ї. Так, я його не наpoджувала, але я – його мати. І, як будь-яка інша мати, я готова захищати свою дитину від усього на світі.

Частка матері давно була віддана брату, і він почав пропонувати мені викупити мою частку за копійки. Природно, я відмовилася. Тоді він подав до суду, щоб мене зобов’язали продати йому частку. Але одну третину не визнали незначною і брату було відмовлено.

Почалися капості, великі і маленькі. Я не буду описувати побутові чвари – це досить нецікаво і банально. Найжaxливіше – вони розголосили таємницю усиновлення. У дворі, в школі, в під’їзді – кожен вважав своїм обов’язком ткнути Лева носом в його сирітство.

Колишній чоловік погодився додати нам на квартиру. Коли я збирала речі, Олена з моєю матір’ю радісно говорили двоюрідній сестрі Левеня:

– Скоро ти повернешся до своєї кімнати. Зараз ця зла тітка піде і приймака свого забере.

Читайте також: Арсен перебрав дівчат зі свого та сусідніх сіл, а до душі не знайшов. Бабусі Горпина нічого не сказала про свою пригоду під лісом, а через місяць старенька помepла, так і не дізнавшись, що внучка вaгiтна

Вони помилилися – не повернеться дівчинка в дитячу. Кімнату я продала. Вони не захотіли жити з нами в одній квартирі, нехай живуть з чужими людьми. Покупцем була хабаліста жінка з 2 дітьми з місцевого ринку. Вона запропонувала максимальну ціну. Природно, я відправляла рекомендований лист братові з пропозицією про викуп моєї кімнати, вже не знаю, чому він його не отримав.

Ми з Левом купили однокімнатну квартиру. Мій розумний хлопчик знає, що хоч я йому і не рідна мати, але все одно його дуже люблю. Сподіваюся, мої родичі раді новій сусідці. Так, напаскудити у відповідь – низько і підло. Продаючи кімнату я не ставила собі за мету знайти покупця гірше, я шукала хто більше заплатить. Так вийшло. Я навіть спочатку не знала, що у клієнтки є діти.

Я винна перед сім’єю за те, що тепер вони будуть жити зі сторонніми в квартирі, але і вони винні перед нами не менше.

You cannot copy content of this page