fbpx

Моя мама в 16 років завaгiтніла, хлопець кинув її, коли дізнався таку новину. Моя бабуся теж хороша, вона вигнала вaгiтну дочку на вулицю. Після пoлогів мама спробувала мене отрyїти

Моя мама в 16 років завaгiтніла, хлопець кинув її, коли дізнався таку новину. Моя бабуся теж хороша, вона вигнала вaгiтну дочку на вулицю, щоб вона її не ганьбила. Маму прихистила тітка Ніна.

Після пoлогів мама спробувала мене отрyїти. На щастя, тітка Ніна дуже вчасно прийшла з роботи і врятувала мене.

Після цієї події тітка (вона ж бабуся для мене) Ніна прогнала мою недолугу матір і сама ростила мене. Вона любила мене, дбала про мене, робила зі мною уроки. Джерело

Я всіляко намагався їй допомагати в домашніх справах. Згодом навчився прибирати в квартирі, мити підлогу та посуд, готувати вечерю, щоб полегшити їй працю.

Я з відзнакою закінчив інститут і відкрив власну юридичну фірму. Спочатку було складно, потім справи почали налагоджуватися, я став добре заробляти.

Через кілька років я купив просторий будинок, в якому і живу з бабусею Ніною. Рідна бабуся іноді відвідує нас, я навіть пробачив її.

Одного разу до мене на роботу прийшла мати і почала вимагати грошей. Вона хотіла, щоб я утримував її. Мама стверджувала, що я винен їй гроші за те, що вона наpодила мене.

Крім того, вона практично щодня заявлялася до мене на фірму, влаштовувала скандали. Бабуся Ніна вмовляла мене пробачити матір, але я не зміг.

Читайте також: – Господи, як нам далі жити? – піднімаючи руки до небес, голосила посивіла від гopя мати. Сьогодні у пoлoговому сталося жaхливе

Потім я познайомився з чудовою дівчиною, яка виросла в дитячому будинку, у неї взагалі не було батьків. Вона розповіла, наскільки важко жити, не знаючи нічого про своїх батьків, живі вони чи ні.

Моя дівчина своєю добротою допомогла мені змінити свої погляди. Я одружився з нею й навіть дозволив своїй матері жити з нами. Мама змінилася, часто вибачалася за свою поведінку і за те, що кинула мене.

Потрібно пробачати людей, від цього навіть на душі легше стає!

You cannot copy content of this page