Моя подруга з’ясувала через соціальні мережі, що її Юнг далеко не самотній і посварилася з ним. Він швидко поїхав до себе на Батьківщину, а подруга тепер просить, щоб мій коханий вдавав її чоловіка перед батьками

У мене є подруга Аліна, ми з нею дружимо давно, ще в школи сиділи за одною партою, вона мене дуже підтримала, коли моєї мами нестало. Аліна витирала мені сльози, відпоювала заспокійливими і мотивувала жити далі. Разом ми шукали мені підробіток, щоб я могла за щось жити, коли тато запив. Разом мріяли про світле майбутнє.

І разом ми натрапили на цікаве оголошення. В іншому місті, біля мінерального джерела, відкривався новий готельний комплекс з корпусом для тривалого відпочинку і реабілітації. Їм були потрібні покоївки. Так як місце віддалене, головною умовою був переїзд не менше ніж на шість місяців, з проживанням на території комплексу.

Речі були зібрані, ми поїхали пробувати себе в ролі покоївок. Зараз, напевно, я б побоялася. Мало які нюанси могла приховувати така робота. Та й сама ситуація: дві молоді дівчини їдуть за три дев’ять земель самі, та ще й батьки не сильно в курсі їх дій. Але, нам пощастило. Все було без обману і ми отримали місце в чудовому молодому і веселому колективі.

Постояльці до нас приїжджали найрізноманітніші. Завдяки рекламі, було навіть багато іноземців. Ось з одним з них, Юнгом, Аліна і познайомилася. Він красиво залицявся, навіть продовжив час свого перебування в готелі. Через це адміністратор вдавав, що не в курсі інтрижки. Юнг часто при всіх кликав Аліну виїхати з ним і вийти за нього заміж. Мені не подобалася ця ідея, але вирішувати слід подрузі. І вона просто купалася в променях щастя.

Що ж стосується мене, то я познайомилася з Віктором, який працював в готелі кухарем. Для мене ці стосунки стали справжнім подарунком. В його обіймах я знову відчувала себе коханою і захищеною, як ніби моя матуся була знову жива. А він до цих пір говорить, що для нього наше кохання – найцінніше.

Але, трапилася неприємність. Аліна з’ясувала через соціальні мережі, що її Юнг далеко не самотній і посварилася з ним. Він швидко поїхав до себе на Батьківщину, навіть не добувши оплачений термин. Але, цим справа не обмежилася. До нас в гості вирішили приїхати батьки Алі. Виявляється, подруга набрехала їм, що вже вийшла заміж за свого обранця і їде з ним за кордон.

Сказати мамі, що Юнг виявився шахраєм, вона не хотіла. Ось і звернулася до мене з дивним проханням. Благала, щоб мій коханий зіграв роль її чоловіка. Справа в тому, що його батьківщина – Далекий Схід і зовні він трохи схожий на азіата.

Коротше, ідея виглядає повним маренням. Але, Аліні довести це неможливо. Для неї зараз найголовніше – не вдарити перед мамою в бруд обличчям. А що буде завтра її взагалі не цікавить.

Прикро, що вона відверто ображається. А я дійсно тремчу від думки, що це потрібно сказати Віктору. Причому навіть не знаю, що мене лякає більше: те, що він образитися на мене і відмовиться чи те, що він погодиться. Таке враження, що я реально повинна віддати його подрузі і не можу. Просто голова йде обертом від усього цього.