fbpx

Моє нове червоне плаття подрузі дуже йшло, вона не раз його приміряла у мене вдома і відверто на нього «облизувалася», підшукуючи відповідний привід в ньому покрасуватися десь

Минулого року моя подруга Олена, з якою ми не один рік сиділи разом за однією партою, попросила мене позичити їй вечірню сукню. Хлопець запросив її на вечірку зі своїми друзями в нічний клуб і їй не було в чому туди піти, тому що всі її сукні він уже бачив, а купити нову у неї тоді просто не було грошей. До того ж моє нове червоне плаття їй дуже йшло, вона не раз його приміряла у мене вдома і відверто на нього «облизувалася», підшукуючи відповідний привід в ньому покрасуватися десь.

Оскільки у нас з подругою розмір одягу один і той же, я не бачили причин їй відмовляти. Тільки попросила бути з ним обережніше і не зіпсувати в розпал веселощів. Як у воду дивилася.

Коли Олена повернула мені плаття, я побачила, що на ньому, крім плями від вина, є зачіпка. Причому, на самому видному місці. Я дуже засмутилася, хоча зробила вигляд, що повірила незграбним спробам подруги перевести все в жарт. Мовляв, все так і було. У мене є й інші святкові сукні, але було дуже прикро відчувати себе дурепою, якій брешуть прямо в очі. Сваритися я не наважилася. Просто вирішила для себе, що тепер нікому і ні під яким приводом не буду позичати свій одяг.

Днями моя племінниця, яка всього на два роки молодша за мене, запитала, чи немає у мене підходящої червоної сукні. Прямо дежавю якесь. Я спочатку розгубилася, не змогла відразу їй відмовити, а тепер, пам’ятаючи минулорічну сумну історію зі своїм зіпсованим одягом, я знову засмутилася. З одного боку, я пообіцяла, що більше не буду нікому позичати свої речі, з іншого – племінниця ж не винна, що зовсім незнайома їй людина так зі мною обійшлась.

Тепер я не знаю, як мені правильно вчинити, не можу ні на що зважитися. Боюся образити свою родичку і разом з тим не хочу ще раз наступати на ті ж граблі. Що мені робити?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page