Мої діти із задоволенням ходили в садочок. Але одного разу син навідріз відмовився туди йти. Для мене це було несподівано, але причини допитатися не могла. Дочка теж не хотіла розповідати правду. Після бесіди з нею і довгих умовлянь, правда просто приголомшила мене

У мене двоє дітей Анечка і Дімка. Вони двійнята, ходять в старшу групу дитячого саду. Анечка – спокійна і слухняна дівчинка, Дімка шибеник ще той. Вихователі ніколи не скаржилися на поведінку сина. Діти із задоволенням ходили в садочок. Але одного разу, син навідріз відмовився туди йти.

Для мене це було несподівано, так як досвідчені вихователі завжди знаходили до нього підхід, і ніколи проблем не було. Як я не намагалася з’ясувати у сина причину такої його поведінки, нічого не виходило. Надується і мовчить. Довелося підключати Анюту.

Дочка теж не хотіла розповідати правду. Після бесіди з нею і довгих умовлянь, правда просто приголомшила мене. Аня розповіла, що під час музичного заняття, Діму принизила музичний керівник. Вони розучували танець до випускного свята, а Дімка постійно підтягував шорти і не міг так як треба танцювати. Тоді Ірина Миколаївна, так звуть музичного керівника, встала з-за піаніно і вишикувала дітей в ряд. Почала лаяти Дімку і насміхатися над його одягом: сорочка не заправлена, шорти сповзають. Підбігла до нього і стягнула з нього шорти.

– Якщо тобі мама не затягла таку як треба резинку, будеш танцювати так – вичитувала вона сина. Всі діти сміялися, а Дімка стояв і плакав. Виховательки в той момент не було поруч, вона кудись вийшла, підсумувала свою розповідь дочка.

Я розгубилася. Не знала, як вчинити. Мій маленький син, щоб не засмучувати мене, як він думав, за слабку резинку в шортах, вирішив тримати все в таємниці. Навіть сестру умовив мовчати.

Я почала прокручувати події назад і зрозуміла, що істерики вранці син закочував саме в ті дні, коли у них були музичні заняття – у вівторок і п’ятницю. Виховательку я звичайно, до відома поставила. Вона вибачалася за не педагогічний вчинок своєї колеги і пообіцяла поговорити з нею.

Ось така ложка дьогтю виявилася в бочці меду. Скоро у моїх дітей перший випускний бал. Які враження тепер залишаться у Дімки про садок?

Фото ілюстративне з вільних джерел