Моїй сестрі на відпочинку неймовірно сподобався один красунчик, а потім він запросив сестру на танець. Але тут щось пішло не так. У якийсь момент без будь-якої видимої причини вона різко розвернулася і втікла

Поїхали ми з сестрою якось раз на відпочинок. З валізами, купою сумок і іншим непотрібним нам, по суті, скарбом. Приїхали ми до вокзалу, де нас мав зустріти гід і провести до готелю. Стояли довго, вже хотіли йти самі, але на жаль … гроші то заплачені. Все таки дочекалися.

Цей чоловік виправдовував всі наші очікування: діловий, доглянутий, акуратно одягнений і дуже симпатичний. Моїй сестрі він сподобався відразу, ну а я, будучи заміжньою, просто підтримувала її вибір. Він вибачився за запізнення, ми тут же вирішили, що цього більш ніж достатньо і рушили в потрібному напрямку.

Дорогою ми познайомилися, він розповів нам все про курорт та порадив безліч місць, які варто відвідати. Ми з радістю і задоволенням слухали розповіді, а потім вирішили запросити його в кафе, так би мовити, відзначити знайомство і випити кави. Він, не довго думаючи, погодився, а сестра була просто без розуму від щастя, хіба що тільки не верещала і не скакала як дитина. Брешу, верещала і скакала, але вже в номері.

Молодий чоловік їй дуже сподобався, якщо не сказати, що вона закохалася з першого погляду. І ось, час йти в призначене місце, ми зібралися, вирядилися. Він був так само шикарний, як і тоді. Ми дуже мило поговорили, а потім він запросив сестру на танець. Але тут щось пішло не так. У якийсь момент без будь-якої видимої причини вона різко розвернулася і утікла в жіночий туалет. Не розуміючи нічого, я побігла за нею, а молодого чоловіка попросила почекати нас на місці.

Я розпитала у неї що трапилося, на що отримала невиразні, уривчасті відповіді, які перебивали схлипування і рев. Але все разом це звучало більш менш зрозуміло. Вона боялася, що може зруйнувати його шлюб своєю присутністю, але він їй дуже подобався.

Я починаю думати, як її заспокоїти, але тут заходить цей красень в наше затишне містечко і каже: я не одружений і ти мені теж сподобалася з першого погляду.

Сеструха заревіла ще дужче, але вже від щастя. Їхні стосунки були і залишаються донині дуже ніжними, весілля зіграли через півтора року. Зараз у них троє дітей і живуть в найбільш курортній точці країни. Ось як може обернутися випадкове знайомство на відпочинку.

Фото ілюстративне з вільних джерел