Можна в рази зменшити скупчення негативу, яке призводить до бід і нещасть: чому важливо застеляти ліжко вранці і прибирати ніж ввечері?

Кожна людина, сама того не помічаючи, «засмічує» свій життєвий потік. Можна в рази зменшити скупчення негативу, яке призводить до бід і нещасть. В цьому випадку необхідно перестати робити речі, що провокують витік енергетики.

Як витікає енергетика: що необхідно перестати робити

1. Не свистіть в будинку. Цьому вчать з дитинства неспроста, так як свист привертає в будинок негативну енергетику, яка приносить за собою біди, нещастя, хвороби і негаразди. Але що дійсно тягне за собою свист в будинку, так це грошовий збиток. Чим більше свистите, тим менше в будинку буде водитися грошей. Джерело

2. Не протирайте обідній стіл папером. Це тягне за собою збитки, сварки і розбіжності.

3. Не стукайте ключами і не кладіть їх на стіл. Інакше конфлікти і непорозуміння з оточуючими вас людьми будуть тільки рости.

4.Підмітаючи в будинку, ніколи не метіть сміття від порогу. Слід завжди мести з дому, до входу, щоб всі сварки і біди вимести за поріг. В іншому випадку вас чекають численні сварки з близькими.

5. Не розкривайте парасольку в квартирі і не сушіть ї в спальні у відкритому вигляді. Якщо порушити дане «правило», то буде пролито багато гірких сліз.

6. Стороннім людям не дозволяйте мити посуд. Це відноситься і до підмітання підлоги, а також протирання підлог. Не варто дозволяти комусь із числа не надто близьких людей це робити, інакше існує ризик, що така людина позбавить будинок від хорошої енергетики, тим самим залучаючи негативну.

7. Не приймайте в подарунок ножі і не даруєте їх самі. Це призведе до сварок, а також до накопичення негативної енергетики в будинку.

8. Ножі й вилки не кладіть вістрям вгору. Привернете злобу, негатив і біди в будинок.

9. Не готуйте в поганому настрої. Цьому вчать багатьох господинь, і це абсолютно правильно, адже приготування в поганому настрої притягує негаразди, печалі і тривоги. Негативна енергетика в цьому випадку накопичується в подвійному розмірі, а рідні, які їдять їжу, приготовлену в поганому настрої, отримують порцію негативу і заряд негативної енергії.

10. Не дивіться в розбите дзеркало. Якщо дивитися в розбите, розколоте дзеркало, то, згідно з ученням фен-шуй і народними прикметами, це веде до руйнування енергетики, а значить, до великих бід. Краще взагалі не купувати дзеркала навіть з малюнком, так як всі перешкоди на дзеркальній поверхні відіб’ються і на вашому житті.

Читайте також: Я ходив красти Марфині яблука тільки з осиковою гілкою. І ось йду я додому. Бачу, свиня з кущів до мене біжить. Я розмахнувся і з усієї сили вдарив її по морді. Вона заверещала і втікла геть. У старої слід на обличчі був

11. Не залишайте на столі на ніч ніж. Сварки і конфлікти будуть переслідувати вас довгий час, а в житті нічого не буде ладиться.

12. Не залишайте ліжко зранку не заправленим. Інакше день почнеться з конфліктів, недомовок, а невдачі будуть переслідувати протягом цілого дня.

13. Не допивайте нічого зі склянки після будь-кого. В іншому випадку ви ризикуєте забрати його погану енергетику на себе, а свій потік позитивної енергії поділити з ним, разом зі своєю удачею.