fbpx
Поради,  Стосунки

Мудрі поради від бабусі, яка прожила в щасливому шлюбі 65 років

Мене завжди цікавило. в чому ж секрет успішного і люблячого шлюбу у моїх дідуся і бабусі, так як у них солідний досвід – понад 65 років. І ось, що вони порекомендували:

Не залишайтеся з чоловіком, який не цінує вас
Чому ви залишаєтеся з партнерами, які не витрачають на вас часу, енергії і сил? На цій землі ходить мільярд інших людей, з якими ви могли б бути більш щасливі. Я знаю, що важко піти від того, кого ви кохаєте, але важливо знати свою цінність і те, чого ви заслуговуєте.

Слухати так само важливо, як і говорити
Жінки можуть говорити 80% часу, а чоловіки – 20%. Однак жінки хочуть бути почутими. Вони висловлюють свої почуття і бажають, щоб їх зрозуміли і прийняли. Вони хочуть бути з тим, хто слухає їх так само, як і вони його.

Працюйте на відстані
Напишіть йому листа з освідченням у коханні або романтичне повідомлення, поки ви обидва на роботі. Це дозволить цінувати ваші стосунки, навіть якщо ви далеко один від одного.

Вам знадобиться багато терпіння
У сучасному світі знайомств випадковий ceкс більш поширений, ніж за часів молодості наших бабусь. Іноді ми занадто швидко прагнемо мати фізичний зв’язок з тим, з ким хочемо емоційних і тривалих стосунків.

Якщо ви шукаєте тільки ceксу, дайте партнеру зрозуміти це. Якщо ж ви бажаєте чогось серйознішого, тоді не поспішайте. Навчіться терпінню (фізичному та емоційному), якщо ви щиро хочете когось добре пізнати. Терпіння – чеснота.

Незалежно від бід і негараздів, вам варто кохати один одного
Кохання не завжди обіцяє метеликів у животі і райдужне майбутнє. Іноді ви стикаєтеся зі складними життєвими ситуаціями, як у ваших стосунках, так і поза ними, тому вам потрібно триматися один за одного.

Це може зажадати більше зусиль, але, якщо ви бачите, що вам відповідають взаємністю, ваші стосунки будуть міцнішими, ніж будь-коли.

Вам необхідно працювати в команді
Стосунки вимагають роботи обох партнерів. Це не завжди легко, і, напевно, будуть моменти, коли ви захочете вiдiрвaти гoлoви один одного. Однак кохання має на увазі відмову від гордості і компроміс в ім’я роботи над спільним благом.

Читайте також: Я відпускаю тебе, Романе, до неї, – сказала дружина. Наступного дня Поліни не стало: Рідного сина зрікся, а в чужому крадькома втіху шукав

Будьте поруч з ним
Будьте самовідданими і чуйними, піклуйтеся про свого партнера, що б не трапилося. Будьте в гармонії з емоційними і фізичними потребами вашого обранця, навіть якщо він не завжди говорить про них. Немає нічого кращого, ніж відчувати, що про вас піклуються і підтримують.

Підтримуйте одне одного
Ви повинні вірити у вашого партнера, а він – у вас. Переслідуйте мрії, вивчати нові хобі, ніколи не втрачайте себе, перебуваючи у стосунках. Підтримка партнера підштовхне вас вперед, коли ви зіштовхнетеся з сумнівами у власних силах.

You cannot copy content of this page