fbpx

Одного разу зібралися разом три брати і стали обговорювати подарунки, які вони змогли дати своїй літній матері. Перший син сказав: “Я побудував великий будинок для нашої мами”. Другий син сказав: “А я послав їй «Мерседес» з водієм”. Третій син посміхнувся і сказав: “А я вас всіх переплюнув”

Три сини виросли, покинули рідну домівку, і стали жити самостійно, працюючи і процвітаючи. Одного разу вони зібралися разом, і стали обговорювати подарунки, які вони змогли дати своїй літній матері. Перший син сказав: «Я побудував великий будинок для нашої мами». Другий син сказав: «А я послав їй «Мерседес» з водієм». Третій син посміхнувся і сказав: «А я вас всіх переплюнув. Ви пам’ятаєте, як мама з задоволенням читала Біблію? І ви знаєте, що вона вже погано бачить. Так я послав їй чудового папугу, який знає напам’ять всю Біблію. Його навчали старійшини в церкві 12 років. Він єдиний в своєму роді. Мамі досить просто сказати назву глави і вірша, і папуга продекламує його.»

Незабаром після цього, мама відправила листи подяки синам.

«Мілтон», – написала вона старшому синові, – «будинок, що ти збудував для мене такий величезний. Я живу тільки в одній кімнаті, а повинна прибирати весь будинок. Це так незручно для мене»

«Геральд», – написала вона середньому синові, – «я занадто стара, щоб багато подорожувати. Мій зір вже не той, що раніше. Я проводжу більшу частину часу вдома, тому я рідко користуюся «Мерседесом», який ти мені подарував.

«Дорогий Дональд», – написала вона молодшому синові, – «ти завжди знав, що ваша мама любить найбільше. Курка була дуже смачною!»

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page