fbpx

Ми домовилися, що я пропишу свекра на рік – за цей час він вирішить всі свої проблеми зі здоров’ям. Але так вийшло, що за цей рік ми розлучилися з його сином. – Владиславе Аркадійовичу, виписуватися час, – нагадала я вже тоді колишньому свекру через рік. – Нє, не буду, – нахабно заявив він мені. – Плати мені 4 тис. гривень, тоді випишусь

Обставини склалися так, що у мого тодішнього свекра не було прописки. А це значить, що він не міг лікуватися в поліклініці. Свекор дуже просив прописати його до себе – фіктивно, жити за місцем прописки він не збирався. Мета була тільки в тому, щоб отримати штамп у паспорті і вирішити частину пов’язаних з цим проблем.

Найбільша моя велика дурість в тому, що я погодилася – шкода було дивитися, як він безрезультатно намагається потрапити в поліклініку. Ми домовилися, що я пропишу його на рік – за цей час він вирішить всі свої проблеми зі здоров’ям. Але так вийшло, що за цей рік ми розлучилися з його сином. Але договір є договір – я спокійно чекала, поки підійде до кінця рік нашої «співпраці».

– Владиславе Аркадійовичу, виписуватися час, – нагадала я вже тоді колишньому свекру через рік.

– Нє, не буду, – нахабно заявив він мені. – Плати мені 4 тис. гривень, тоді випишусь.

Я втратила дар мови від такого нахабства. А коли прийшла до тями, то стала шукати варіанти вирішити цю проблему юридично. Виявилося, що навіть будучи власником, я не можу виписати колишнього свекра без суду. Довелося найняти адвоката, але через 4 місяці я отримала судове рішення про зняття з реєстрації. Я думала, що проблеми на цьому закінчаться, але ні.

У паспортному столі його виписали, але у свекра в паспорті штамп все одно залишився – він на суди не ходив, в паспортний стіл за рішенням суду теж не з’явився. Тепер до мене регулярно приходять судові виконавці і колектори – шукають свекра за місцем прописки за якісь вічні борги.

Ми пояснюємо, що він виписаний і показуємо відповідні документи. Це рятує, але незабаром історія повторюються – приходять нові колектори і нові судові виконавці. Цей досвід дав мені чітко зрозуміти – не роби добра, не отримаєш зла.

You cannot copy content of this page