fbpx
Життя

Ми розбіглися, не з моєї ініціативи, але ніби як з моєї вини, недостатньо приділяв уваги. Машина була оформлена на неї, кредит платив я, тому вона запропонувала сама оплачувати його. Через чотири дні надіслала смс-ку «машину викрали, була не застрахована, тому нічого не винна»

Мені тоді було 25 років, коли одного дня на відпочинку з друзями в парку, познайомився з красивою дівчиною. Вона була така гарна, що спочатку думав студентка, і приїжджає в наше невелике місто тільки на вихідні, відучившись п’ятиденку в інституті столиці, як і більшість молодих дівчат з нашого міста. Виявилася не студентка. й було 32 роки. Працювала вона на той час продавщицею, в невеликому сільському магазині за 11 км від міста. Але мені було все одно, поки не познайомилися більш ближче і вирішили разом жити.

Орендували кімнату в гуртожиток, ціна не велика, та й ми багато не заробляли, а помитися, приготувати їжу, і комфортно відпочити там було цілком нормально.

Подрузі на роботу в сільський магазин було вкрай незручно їздити, автобуси ходили неточно за розкладом, рідко, а часом їх і зовсім скасовували, на таксі було дорого. Роботу ближче до дому, навіть в половину тієї зарплати, що вона мала годі було й шукати.

У мене машини не було, на роботу їздив робочий автобус за 80км від будинку, зарплата дозволяла взяти кредит, при сплаті однієї третини зарплати протягом декількох років. Гарненько подумавши і порадившись тільки з цивільною дружиною, вирішили взяти кредит на мене, відправити її вчитися, отримати водійські права, а потім купити їй авто.

Вона наполягала на повноцінному потужному 15 річному седані, або 20 річному джипі, так як говорила, що можна продати такі машини за ті ж гроші що і купимо. Я ж підходив з практичного боку, їй потрібна була машина щоб 11 км по асфальту на роботу їздити, і нічого краще нової малолітражки я не придумав. Так як нова, на гарантії, витрата тільки на ТО і бензин, а при такій маленькій експлуатації навіть витратні матеріали не скоро будуть потрібні.

Але дівчина розбиралася в машинах тільки за зовнішнім виглядом, тому варто було довго переконувати, що краще взяти нову. Так і вчинили. Приблизно через рік ми розлучилися, не з моєї ініціативи, але ніби як з моєї вини, недостатньо приділяв уваги. Машина була оформлена на неї, кредит платив я, тому вона запропонувала сама оплачувати кредит за машину, сказавши, що все виплатить.

Через чотири дні надіслала смс-ку «машину викрали, була не застрахована, тому нічого не винна». Наступне смс було приблизно таке «Доступ до ключів був у тебе раніше, але скажи спасибі, що я нікому про це не сказала».

Природно не склало труднощів дізнатися, що авто вона продала, незабаром купила інше, кредит виплатив, і ще чотири роки прожив без машини про яку мріяв з дитинства.

Як казав один знайомий спочатку здійсни свою мрію, а потім розповідай і допомагай іншим, як цього досягти, напевно, треба було до нього прислухатися раніше.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page