Ми самі псуємо своїх чоловіків, звалюючи з самого першого дня всю роботу на себе, щоб показати, що йому дісталася гарна господиня і що він не помилився у виборі

Я заміжня вже декілька років, моїй молодшій сестрі 27 років. Її відносини з хлопцями якось весь час не складалися, ми з мамою переживали з цього приводу, але їй нічого не говорили, щоб не образити. Коли вона познайомилася з Андрієм, вся просто світилася від щастя. Нам він відразу не сподобався, на питання, де він працює, відповів якось невиразно. Та й манери спілкування у нього були дивні. Прийшов з нами вперше знайомитися навіть без квітів, зате приніс що випити.

Стала говорити сестрі, вона відмахнулася, сказала, що все розуміє, нехай поводиться, так як хоче, а ось після весілля все зміниться, і що ідеальних чоловіків не буває. Я намагалася їй пояснити, що вона даремно сподівається, що хлопець, ставши чоловіком, ніколи не змінюється в кращу сторону, дай Бог, щоб він залишився таким, як до одруження. Сестра сказала, що мені добре міркувати, адже я заміжня, і я залишила її в спокої, розуміючи, що нічого не зможу довести, а якщо вони розлучаться, ще й винною буду.

І ось після двох років їх спільного життя, Віка сказала нам, що зважилася на розлучення, добре, що діток немає, чоловік не хотів себе обтяжувати, говорив, що ще встигнуть. Їй набридло тягти все самій і вдома, і на роботі. Чоловік часто міняв роботу, а ще частіше ніде не працював, перебував в пошуках гідної його, як він вважав. Сестрі говорив, що не збирається працювати на когось за копійки, і що хоче відкрити свою справу. Але для цього потрібні гроші. Добре, що у сестри хоч розуму вистачило не взяти кредит для нього.

Зараз багато хто засуджує цивільний шлюб, але я впевнена, що тільки так можна ближче пізнати людину, з якою живеш. І вже потім вирішувати, хочеш ти за нього заміж чи ні. Знаю по собі, як дратує не винесений сміття, немита чашка і розкиданий одяг, але у мене вже двоє дітей і вирішуватися на зміну особистому житті вже пізно. Та й не думаю, що розлучившись з одним, не знайдеш такого ж або ще гірше.

Ми самі псуємо своїх чоловіків, звалюючи з самого першого дня всю роботу на себе, щоб показати, що йому дісталася хороша господиня і що він не помилився у виборі. Чоловіки швидко до цього звикають і не вникають в те, чим ти зайнята, скільки часу забирають покупки, діти, прибирання або приготування. Мовляв, якщо стоїш цілий день біля плити, значить, тобі це подобається. Сучасні чоловіки, в більшості, не мають жодних комплексів, що заробляють менше дружини. Їх все влаштовує.

Фото спеціально для Osoblyva.com