Ми викидаємо всі її подарунки, а вона все дарує і дарує, не вгамовується. Одного разу, коли ми всі приїхали в гості до нашої мами, вона побачила в сміттєвому відрі одну зі своїх банок, і так образився, що аж пішла!

– Оля взагалі дівчина непогана, господарська, завжди допомагає, коли ми збираємося разом, – розповідає мені подруга про дружину свого брата.

Брат одружився рік тому, і ось в їхній родині з’явилася дівчина Оля: хороша, але, судячи з розповідей подруги, дуже дивна.

– Коли вони зустрічалися, вона працювала, причому змінювала діяльність як рукавички: то вона офіціантка, то барменша, то раптом ді-джей. Але мій брат цю справу припинив: не хотів, щоб вона ночами працювала, – продовжила розповідь моя подруга.

– А зараз вона визначилася з професією? – запитала я.

– Ну ось слухай. Коли вони одружилися, вона кинула роботу і захопилася хобі. Спочатку прикраси робила, але щось не пішло. А потім раптом захопилася еко-косметикою і почала нам мізки промивати на тему того, скільки в магазинній косметики хімії і як вона шкідлива.

– Та вже, уявляю! – поспівчувала я подрузі, тому що знаю, як непросто буває спілкуватися з фанатиками чого-небудь, які кожну вільну хвилину відстоюють свою ідеологію.

– Але це добре! Потім вона вирішила, що найкраща косметика – домашня, ручної роботи, і почала «варити» вдома всякі креми, скраби, маски, бальзами. Почала все це через інтернет продавати. І знаходились покупці! Як можна це купувати, я не розумію?! Це ж кіт в мішку! – обурювалася подруга.

– Я теж не прихильниця косметики, яка робиться без ліцензії незрозуміло в яких умовах, – підтримала я подругу.

– І найсмішніше, що вона всю цю саморобну косметику нам дарує на всі свята. Ми спочатку ввічливо дякували, потім натякали, що любимо інші марки. Але вона все це повз вуха пропускала, і продовжувала задаровувати нас цією косметикою.

– Невже людина не розуміє, що вам її подарунки не цікаві?

– Мабуть ні. Ми викидаємо всі її подарунки, а вона все дарує і дарує, не вгамовується. Одного разу, коли ми всі приїхали в гості до нашої мами, вона побачила в сміттєвому відрі одну зі своїх банок, і так образився, що аж пішла!

Ось бувають же люди: втовкмачити їм щось в голову, і якби ж то самі зі своїми «тарганами» плюхалися, так вони ними починають діставати оточуючих. А чужих «тарганів» ніхто, знаєте, не любить. І подвійно прикро, коли цим починає страждати хтось із членів сім’ї.

Залишається сподіватися, що дівчина Оля скоро награється своєю косметикою і переключиться на що-небудь інше. Аби купальники в’язати не почала.

Фото ілюстративне з вільних джерел