fbpx

Ми з чоловіком все життя старалися, щоб син виріс порядною людиною. А тепер якась фіфа тільки і знає, що їздить на нашому хлопчику, як на коні. Їй, бачте, машина потрібна, щоб у салон краси їздити, і відпочити полетіти, бо втомилася днями вдома сидіти

До одруження він познайомив нас з батьком зі своєю пасією. Я не стала засуджувати його вибір, але ще тоді невістка мені не дуже сподобалася. Благословивши дитину на шлюб, ми з чоловіком організували весілля. Він мене заспокоював і говорив, що не нам же жити з цією дівчиною. А якщо такі панянки подобаються синові – це його справа. Тоді я послухала його і трохи заспокоїлася. Але після весілля почалося найцікавіше.

Спочатку молодим довелося пожити у нас в будинку. Я була не проти такого рішення, тим більше так я могла бути ближче до свого хлопчика і в будь-якій ситуації підтримати його. Невістка по дому нічого не хотіла робити, хіба що наводила і встановлювала порядки в їхній кімнаті. А я туди не лізла.

Але через місяць спільного життя вона почала наполягати на тому, щоб мій син узяв іпотеку на окреме житло. Я бачила, як їй не подобається жити з нами. Вона раз у раз намагалася скоріше позбутися від мого контролю і переїхати жити в свою квартиру. Сина довго вмовляти не довелося і через місяць вони вже з’їхали від нас.

Мені стало важче: я не бачила і не розуміла, що коїться в родині власної дитини. На новосілля нас з батьком не запросили. Тільки надіслали пару-трійку фотографій, як молодята відзначили покупку житла з друзями. Після цього син навіть перестав дзвонити мені.

Я на 100% була впевнена, що це все примхи його ненаглядної дружини. Якось я вирішила відвідати їх і приїхала з купою гостинців. Затарила синові і невістці продуктами холодильник і сподівалася, що наші відносини стануть теплішими. Але навіть не почула простих слів подяки у відповідь. Добре хоч дочекалася від сина чашки чаю. Коли ми сиділи з ним за столом і розмовляли про різні дрібниці, до нас підійшла його дружина і взялася за своє. Я так зрозуміла, вона вже не перший місяць клянчити у нього машину. Але на ньому і так висить іпотека – куди йому ще купувати їй авто?

По поведінці своєї дитини я побачила, що він вже весь під кінець: втомлений, замучений. А невістка вчепилася в нього кігтями і заганяє їх прямо вглиб. Того вечора я поїхала від них ще більше засмучена, ніж до приїзду в гості. Я не розуміла, чим і як допомогти синові.

Після мого візиту синочок став частіше дзвонити мені. В одну з таких розмов він сказав, що зважився на покупку машини для дружини. Добила все-таки його, гадина. Головне, він сам їздить на роботу через все місто на маршрутці з двома пересадками. А їй, щоб дістатися до салону краси (вона там зрідка працює майстром манікюру), потрібна тачка.

Де справедливість? Хіба вона не бачить, що її чоловік і так вкладає всі гроші в іпотеку, щоб швидше її закрити? Невістці просто важко пройтися ногами сотню метрів – розвалиться, бідолаха. А те, що син встає вранці о 4 годині і повертається ввечері додому о 22:00 їй все одно.

Моя дитина потрапила в справжнє пекло. Нахапався кредитів, позаймав грошей у друзів і знайомих – головне, щоб тільки його ненаглядна була задоволена. Останнім часом вона знахабніла до свавілля. Кожні вихідні ходить з подружками по нічним клубам і повертається тільки під ранок. Чоловік вдома сам і пере, і готує, і ходить за покупками. А вона тільки й знає, що витрачати його гроші на свої розваги.

Минулого місяця закотила йому істерику, що хоче злітати відпочити в Єгипет. Річ у тім, вона втомилася. Від чого? Від салонів краси і кафешок? Моєму синові довелося брати черговий кредит в банку і купувати їй тур вихідного дня. Полетіла вона за кордон зі своєю подругою, а син залишився вдома впахувать – начальник його не відпустив з роботи. У підсумку вона приїхала засмагла і відпочила, а мій хлопчик тільки міг порадіти за неї.

Примхи невістки вже доходять до маразму. Нещодавно вона викликала чоловіка з роботи тільки заради того, що їй вдома одній було нудно. Вона йому сказала по телефону, що їй погано. Синок дуже злякався, кинув всю роботу і примчав додому, як ошпарений. А дружина зустріла його вдома, валяючись на дивані з келихом вина.

Невістка просто використовує доброту і закоханість мого сина в своїх корисливих цілях. Днями взагалі заявила, що хоче скласти шлюбний контракт, щоб в разі чого половина майна залишилася їй. Так вона ж ні копійки не вклала в квартиру, машину і все інше. Як захистити синочка від цієї фіфи? Такими темпами вона винищить його.

Фото ілюстративне – girls.at.ua

You cannot copy content of this page