fbpx

Ми з Леонідом любимо одне одного, відповіла Анжела, так звали ту жінку. Поїзд  прибував повільно на другу колію

Поїзд  прибував повільно на другу колію. В одній руці він тримав букет квітів, а в іншій – м`яку іграшку. Леонід швидко підійшов до вагона. Після такої довгої як йому здавалось розлуки, нарешті він побачить своїх  найрідніших – Дарину та Ніночку.

– Як же я радий вас бачити! З поверненням мої рідні! Добре відпочили?

– Добре, – відповіла Дарина.

Приїхавши додому, всі полягали спати. Вранці Дарина прокинулася і побачила, що Леоніда уже не було. Мабуть пішов на роботу, подумала жінка. Під вечір заїхала сестра Дарини і забрала Ніночку. І жінка вирішила влаштувати чоловікові романтичну вечерю. Несподівано пролунав дзвінок у двері. На порозі стояла незнайомка. Вона привіталася з Дариною і сказала:

– Він вам нічого не сказав?

Дарина нічого не розуміла і почала вимагати у незнайомої жінки пояснень.

–  Ми з Леонідом любимо одне одного, –  відповіла Анжела, так звали ту жінку.

Анжела трохи помовчавши дальше продовжила говорити, про те, що вони з Леонідом уже пів року зустрічаються, що поки Дарина з донькою їздили відпочивати то вони були разом ці два тижні.

Дарина не могла повірити у реальність всього розказаного і почутого. Вона впала на диван і заридала, а Анжела  замовкла і присіла поруч.

Трохи заспокоївшись Дарина раптом запропонувала:

– Знаєш, я вечерю приготувала. Допоможеш стіл накрити?

Коли Леонід повернувся з роботи, те що він побачив вдома, його вразило. За  столом сиділи його дружина Дарина  і любонька Анжела і мирно про щось розмовляли.

І Дарина почала говорити, що вона вже все знає, і бажає їм з Анжелою щастя. Але після їхнього розлучення Леоніда буде звільнено, так як керівник фірми, де чоловік працює є її тата друг, який його влаштував на посаду. І на сам кінець додала:

– Тепер вирішуй, з ким залишатися.

Почувши все сказане Анжела чекала від Леоніда якигось  слів та дій, проте  опустивши плечі, пішла додому сама.

Леонід же божився, що все було зовсім не так, як розповіла Анжела. Дарина одразу хотіла зібрати валізу і виставити чоловіка за двері. Але згадавши поради матері, яка сказала, що у їхньому з татом житті також була така ситуація, то  пробачила, і жодного разу про це не пошкодувала.

You cannot copy content of this page