Ми з моїм чоловіком познайомилися в новорічну ніч. Через 5 місяців вже почали жити разом, а потім вже вирішили узаконити стосунки. Всі були за нас раді, крім моєї кращої подруги

Дату одруження вибирали вдвох з чоловіком, так як це наш день. Заздалегідь з чоловіком вирішили, що велике весілля робити не будемо. Я взагалі пропонувала просто розписатися, але все ж вирішили невелике торжество зробити.

Перший день був офіційний – розпис в РАЦСі і посиденьки в ресторані з батьками. Другий день – вечірка з друзями. Як тільки з чоловіком подали заяву, вибрали дату, почали обдзвонювати гостей, яких хотіли запросити. Всім друзям повідомили, що з ними будемо відзначати на другий день, орендуємо котедж, приготуємо шашлики, баньку затопимо. Всі були тільки за.

Ну майже всі. Крім моєї дуже близької подруги, завдяки якій я познайомилася зі своїм чоловіком. Вона сказала, що день, який ми вибрали, їй не підходить і нам доведеться пересунути його, так як в цей день вона подружка нареченої на іншому весіллі. Тобто вона в ультимативній формі заявила мені з чоловіком: «Поміняйте дату весілля, а то я не приїду».

Ми нічого не стали міняти. Я своїй подрузі тактовно повідомила, що ми не хочемо змінювати дату весілля, так як вибрали дату заздалегідь, що нам дуже шкода, що у неї не виходить до нас приїхати. Запропонували їй приїхати до нас в гості, коли їй буде зручно, щоб разом відзначити.

Знаєте, яка була відповідь? Відповідь була не на словах, а в дії – я всюди була заблокована – в інстаграм, в facebook, навіть мій номер телефону внесла до чорного списку. Так вона зробила тільки по відношенню до мене, мого чоловіка ніде не стала блокувати. Ось так ми з подругою перестали спілкуватися, контакт повністю був закінчений, «відірви і викинь» – ось такий принцип.

Що це було? Я до сих пір не розумію.

Фото ілюстративне з вільних джерел