fbpx

Михайло дуже хотів сподобатись батькам коханої, плани у нього були грандіозні на дівчину. От тільки зайвого собі дозволив

Свєтка привела знайомити з сім’єю свого хлопця – Михайла, від якого прям шаленіла і свого подальшого життя без нього не уявляла.

Батьки дівчини, як годиться, накрили стіл, ну і сіли рядком. За знайомство взяли по чарочці. Хоча і без міцного напою, Михайло був сильно балакучим хлопцем, обізнаним у всіх сферах від політики, до рецептів в журналів.

Михайло намагався справити враження на батьків коханої, і це, відверто кажучи, йому вдалося. Плани на дівчину у нього були грандіозні – одружитися з нею хотів.

Ще б пак, така вигідна партія підвернулася хлопцеві. Розуміючи все це, він підносив себе, настільки правильно і продумано, наскільки це можливо при знайомстві з майбутніми родичами. Загалом батьки не побачили жодних проблем і благословили молодих.

Відгуляли весілля, минув медовий місяць, ну і почалися будні. Все було добре два роки, молодята зустрічалися лише вечорами, часу на сварки особливо не було, навіть той факт, що Міша заробляв в два рази менше дружини, Світлану не напружував. Він же з упевненістю говорив, що скоро закінчить проект і озолотиться. Але слова, це всього лише поєднання букв, а ось справи.

В цей час прилетів до сім’ї неочікуваний лелека і приніс звістку, що Світлана і Михайло скоро стануть батьками. Природно, всі були раді і готувалися до майбутньої події.

Як тільки Світлана пішла в декретну відпустку, а Мішаня крім проектів, які, може бути, зароблять завтра, а гроші і зовсім почнуть приносити – коли-небудь потім, запропонувати родині нічого не міг, фінансів в будинку, стало катacтрофiчно не вистачати.

Світлана, дівчина горда і посвячувати батьків у свої труднощі не захотіла. А ось на вуха законному чоловікові – присіла.

По початку, Мішка ці розмови сприймав нормально, навіть прислухався і погоджувався, що треба не плани будувати, а йти гроші заробляти.

Народилася у сім’ї дочка і ситуація ще більше ускладнилася. Світлана крутилася як дзига, а чоловік щоранку йшов, а ввечері повертався понурий і почав зривати свій поганий настрій на дружині.

Справа дійшла до того, що Михайло став дорікати Світлані, що вона лізе не в свої справи, мовляв скільки він може, стільки й заробляє і взагалі треба вчитися менше витрачати.

Ця ситуація тривала півроку і молодій матусі, все ж довелося поділитися усім в родині зі своїми батьками. Ті, природно допомогли.

Міша дізнавшись, що дружина спілкувалася з родичами на тему фінансів, як ніби зірвався з ланцюга. Почався скандал в ході якого, ображений чоловік вдарив свою дружину.

Свєтка дуже злякалася і більше навіть не за себе, а за шестимісячну доньку. Сяк-так все втихомирилося, Міша ліг спати. Тим часом, Світлана зателефонувала татові і розповіла про те, що сталося. Як Ви думаєте, що зробив батько з кривдником своєї дитини?

Читайте також: Я як закричу: «Стій, скoтино! Ну-ка, поклав на місце!» Він до кущів, але я його в три стрибки наздогнала і за комір схопила. Той випадок перевернув не одне життя

Він йому накocтилять і викинув на вулицю з одним паспортом, руку якою «сміливець» вдарив Світлану – трохи попсував. Швидше за все, після цього уроку, Мішаня не використовуватиме свою кiнцiвку таким чином.

Більше цей виродок на горизонті їх сім’ї – не з’являвся. Правильно чи неправильно батько Світлани вчинив, не мені судити. Хочу лише позначити свою позицію, я не кpовожepлива, але в цій ситуації, цілком і повністю на боці батька дівчини.

You cannot copy content of this page