fbpx

Михайлове Чудо 19 вересня – особливий день: що можна робити, щоб отримати достаток на весь рік, а що заборонено, щоб уникнути неприємностей

Михайлове Чудо – свято, присвячене архангелу Михаїлу. За переказами, в цей день паламарю Архіпові вдалося відстояти храм, побудований ним на знак вдячності Михайлу за зцілення улюбленої дочки. Архангел почув молитву і допоміг праведному, порушивши плани язичників, котрі об’єднали русла річок для затоплення храму. Джерело

Існує безліч православних і народних традицій, яких дотримуються в цей день, і експерти пропонують познайомитися з найважливішими з них. Дізнайтеся про те, які справи стануть запорукою успіху, а від чого в цей день варто відмовитися, щоб виключити неприємності.

Що можна робити на свято Михайлове Чудо

У день свята в колишні часи закінчували роботи в полях і на присадибних ділянках через перші заморозки, а також переставали виганяти худобу на випас. Перед тим, як почати будь-яку справу, моляться архангелу Михаїлу з проханням благословити на праведну працю. Вважається, що в свято працювати не можна, однак необхідну роботу з Божою поміччю виконувати не тільки можна, а й треба.

На Михайлове Чудо за старовинною традицією вирішують суперечки і конфлікти, заручившись підтримкою Всевишнього. У цей день просять пробачення за скоєне і щиро каються в гріхах в церкві або перед святими ликами біля домашнього іконостасу.

19 вересня допомагають всім, хто просить про допомогу, в тому числі дають милостиню малозабезпеченим. Богоугодні справи важливі і допомагають людям не припиняти духовного зростання.

У свято прийнято просити архангела про допомогу. Щирі молитви знаходять відгук, а значить, кожен зможе змінити життя на краще, якщо попросить у Вищих Сил благословення на праведні справи і не буде пасувати перед випробуваннями волі.

В день церковного свята прийнято відвідувати храми, щоб помолитися за здоров’я і благополуччя рідних, поставити свічки і придбати ікони із зображенням архангела Михайла. Їх дарують нареченим Михайлами, а також близьким, яким потрібна підтримка.

Читайте також: Сильна молитва про захист будинку до Богородиці, яку потрібно читати перед іконою «Неопалима Купина» саме 17 вересня

Що не можна робити 19 вересня 2019 року

У святковий день не можна лаятися і лихословити. Також в свято потрібно кріпитися і не піддаватися спокyсaм, які можуть збити з пантелику і змусити звернути з праведного шляху.

На Михайлове Чудо забувають про розбіжності, адже тим, хто прагне до розпалювання конфліктів, архангел може послати випробування.

Не можна на Михайлове Чудо ворожити, проводити обряди і читати змoви. Вважається, що за справи, які не схвалює Господь і церква, піде покарання від архангела. Тим, хто порушує заборони, доведеться випробувати на собі гнів Вищих Сил.

Фото – tatmitropolia.ru

You cannot copy content of this page