fbpx
Культура

Завтра Михайлове чудо, свято прийнято вважати сімейним, не варто працювати

Михайлове чудо святкується щорічно православними віруючими 19 вересня. У свято згадується і шанується явище самого архангела Михайла.  Архангел – захисник справжніх віруючих.

Чудо, яке відзначається, відбулося із звичайним жителем. У нього була дочка, яка все життя не розмовляла. В одну з ночей чоловікові з’явився архангел Михаїл, повідомивши, що його дочка повинна випити води з священного джерела. Тоді вона повністю вилікується і заговорить. Вони відразу попрямували туди, і у дівчини дійсно сталося чудо.  Вдячний батько побудував на цьому місці храм на честь рятівника дочки.

Це свято прийнято вважати сімейним, тому люди в день 19 вересня по сей день збираються в гості, несуть щедрі частування. Якщо люди не ладили, варто спробувати налагодити контакт, зайти в гості з частуванням, поспілкуватися і подружитися. Це стосувалося всіх: родичів, сусідів.

В цей день не можна працювати, краще молитися архангелу, просячи здоров’я, щастя і удачі. Робота не приносить користі, скоріше навпаки, закінчується якимось «дивом».

Прикмети 

Якщо з ранку світить і гріє сонце – то осінь затримається надовго.

Якщо берези все ще не скидали листя, то зима очікується рання.

Зима буде м’якою і теплою, якщо хвойні рослини не багаті на шишки.

Заборонено лаятися, говорити погані слова, а також сваритися і таїти образи.

Працювати суворо заборонено. Але звичай це не стосується роботи по дому.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page