– Миколо, ти скоро станеш татом! – діловито заявила Наташа і кинула слухавку. Коля пішов зізнаватися у всьому дружині, доки її краща подруга сама все не розповіла

Микола схопився за голову: як таке могла статися? Він і себе не пам’ятав в той день, тому що був набрався в друзки, звідки вже тоді дитині то взятися? Треба було терміново щось робити, зізнаватися дружині в тому, що трапилося, поки Наташа сама їй все не розповіла.

Коля і Світлана були одружені вже три роки. Дітей у них поки не було, але в недалекому майбутньому подружжя планували. Навіть посварилися один раз через це, і не розмовляли цілий тиждень: Коля хотів дитину прямо зараз, а Світлана пропонувала спочатку виплатити іпотеку, трохи залишилося то. Микола розлютився, пішов до батьків, кілька днів мовчав, а потім, коли його терпіння зовсім лопнуло, просто набрався як чіп. Ось в цей вечір він і зустрів Наташу, кращу подругу своєї дружини.

Наташі завжди подобався чоловік Світлани. Вона, до речі, ніколи цього і не приховувала. Про сварку між подружжям жінка знала, так би мовити, з перших рук, від самої Світлани, але у неї були свої міркування з цього приводу. Так ось, Колю вона зустріла не випадково, а вистежувала його всі ці дні, поки він не жив удома, щоб підвернулася слушна нагода і повернути ситуацію в свою користь.

Наташа пожаліла Колю, заговорила, запросила до себе і спати поклала. Природно, між ними нічого не було, але прокинувся Микола поруч з подругою дружини. З переляку чоловік швидко зібрався і втік. В цей же день Коля повернувся додому до Свєти з квітами і вибаченнями. Він озвучив дружині, що згоден чекати народження дитини стільки, скільки вона скаже і більше тиснути на неї не буде. Життя в сім’ї повернулося в нормальне русло, Наташа теж більше не з’являлася. Цей дзвінок від неї пролунав приблизно через місяць.

– Свєт, тут таке сталося … Мені потрібно тобі дещо розповісти … Микола приречено повідомив дружині про те, як прокинувся в ліжку її найкращої подруги і що та тепер нібито дитину чекає.

– Ну, ти, Коля, молодець … Якщо б я не була твоєю дружиною і не знала, що коханець з тебе в такому стані ніякий, то прям повірила б у те, що Наташа насправді при надії!

– Ось і я дуже сумніваюся, що у нас щось було … Пам’ятаю чай пили, я їй розповідав про те, як тебе люблю, як дитину хочу, а далі нічого не пам’ятаю.

– Подругу мою «кращу» провчити б треба! Давай, ти їй скажеш, що кинеш мене, коли дитина буде! Ось і подивимося, що вона далі робити буде.

– А раптом вона і справді того? Ну, від кого-небудь іншого?

– Тоді, коли дитина буде, тест на батьківство зробимо. А поки нехай подумає, що творить, навіщо чужу сім’ю руйнує.

Так і зробили. Коля зустрівся з Наташею і повідомив їй про свої плани щодо майбутньої дитини. Подруга дружини злилася, поливала брудом самого Миколу і свою подругу Світлану, але на цьому історія закінчилася. Наташа більше не з’являлася, у цікавому стані її теж ніхто не бачив, відповідно, і дитини вона Колі не показала в очікуваний термін. Обман не вдався!

Фото ілюстративне з вільних джерел