На 18 років коханій Олег подарував білі туфлі. Мама посміялася ще – на весілля натякає, напевно. Після дня народження Олег поставив питання руба – або переходимо до серйозних стосунків і одружуємося, або …. роки його молоді йдуть. А через два тижні прийшов туфлі забирати

Іринці 17 років. Вона закінчила школу і досить легко склавши вступні іспити вступила до інституту. Олегу 23. Він відслужив в армії, повернувся в рідне село до батьків з братиком і влаштувався на роботу в місто. Познайомили Ірину та Олега спільні знайомі. Спочатку просто зідзвонювалися, а через деякий час він запропонував зустрічатися.

Особливих почуттів до Олега Іринка не відчувала, але погодилася – довгої черги кавалерів до себе вона ніколи не спостерігала, а тут такий-сякий хлопець з’явився. Олег був знайомий з батьками дівчини, часто після роботи увечері заходив на чай з пирогами. Власне, зустрічалися то вони здебільшого у неї вдома – пили чай, сиділи слухали музику у Іринки в кімнаті.

Через кілька місяців, коли стосунки вийшли на рівень цьолі-льолі (більшого Іринка не дозволяла), Олег все частіше почав заводити розмови про одруження. Ірина тільки сміялася – їй ще й вісімнадцяти-то немає, який заміж. А Олега квапили батьки – мовляв, в армії відслужив, роботу знайшов – час і за розум братися, сім’єю обзаводитися.

На 18 років коханій Олег подарував білі туфлі. Мама посміялася ще – на весілля натякає, напевно. Після дня народження Олег поставив питання руба – або переходимо до серйозних стосунків і одружуємося, або …. роки його молоді йдуть. Іринка здивувалася такому обороту, а як же мовляв кохання і почекати кілька років – рано їй заміж ще. А ще вона мало знала про сім’ю нареченого. Насторожували тільки його розповіді, що ось вони новий телевізор купили – обмили. Або в минулі вихідні – картоплю викопали – з такої нагоди що не пригубити. І кілька раз приходив до неї Олег з роботи на автопілоті – з хлопцями посиділи, що такого.

Ні, вирішила вона, такого щастя «під мухою» їй не треба. 18 років – не 38, знайдеться ще Іркина любов. І зібравшись з духом, повідомила Олегу про те, що не пара вони одне одному, що весілля не буде і їм краще розлучитися. Олег засмутився. Настільки сильно, що тиждень чатував Іринку то біля будинку, то біля інституту – намагався повернути свою любов і наречену назад. Правда, щоразу ледве на ногах стояв. Чим тільки підтвердив, що Ірина прийняла вірне рішення розлучитися.

Одного разу прийшов тверезим як скельце і сухо попросив Іринку повернути подаровані їй на день народження туфлі, якщо вже вона йому відмовила. Вона з легкістю віддала … Правда, сама подаровані Олегу на Новий рік парфуми назад просити не стала.

Фото ілюстративне з вільних джерел