На 8 березня Саша написав вчительці зізнання в коханні на листівці і подарував їй красивий букет перед усіма учнями класу. А на випускній лінійці попросив свою кохану вчительку не виходити заміж 5 років

15 років тому до нас в школу прийшла працювати молоденька вчителька Наталія Миколаївна. Вона тільки закінчила педагогічний коледж і прийшла вчити дітей початкових класів. Ще у неї була спеціалізація вчителя світової художньої культури. Цей предмет вона викладала в 10-му і 11-му класах.

В 11-му класі вчився Саша, красивий хлопець. Він був фізично розвинений не по роках. Якби не знати, що Саша учень, можна було подумати, що він учитель. Настільки солідно він виглядав.

Хлопець відразу звернув увагу на молоденьку вчительку, від якої він був молодший всього на два роки. Наталія Миколаївна спочатку соромилася проводити уроки через того самого Сашка. Адже він цілих 45 хвилин міг дивитися на свою вчительку, не відводячи очей.

На 8 березня Саша написав вчительці зізнання в коханні на листівці і подарував їй красивий букет перед усіма учнями класу.

Наталія Миколаївна букет прийняла, але не знала, як їй поводитися в даній ситуації. На лінійці, присвяченій закінченню 11-го класу, Саша попросив свою кохану вчительку не виходити заміж 5 років, поки він не отримає вищу освіту. Говорив він це в присутності всіх учнів. Наталія Миколаївна лише пожартувала у відповідь.

Через 5 років, коли Саша закінчив університет, вони з Наталею Миколаївною одружилися. Вони живуть щасливо ось уже 10 років, виховують двох дітей.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива