На концерті органної музики познайомилася з хлопцем. Гарний, модно одягнений, стильний такий, студент музучилища. А як на гітарі чудово грає! Загалом, я майже закохалася. І ось одного разу він запросив мене до себе. В такому ступорі я ще не була ніколи

Гуляємо по вечорах, в кафешки ходимо, клуби. Всі мої подружки вже від заздрощів зеленіють, якого я собі кавалера відхопила. І ось одного разу ми загулялись, а почалася злива. Він запропонував піти до нього додому, тобто, в орендовану квартиру, де живе з другом. Того якраз і вдома не повинно бути. Правда, попередив, що у них невеликий безлад. Ну і добре! Чого очікувати від двох хлопців?!

Побігли під дощем, зайшли в квартиру. Від побаченого на мене напав ступор! Якщо це «невеликий безлад», то я, як мінімум, японська гейша!

По всьому приміщенню сміття, гора брудного посуду з цвіллю, таргани розміром з жолуді, навіть не бігають, а просто перевалюються від ожиріння! Щось велике сіре шмигнуло зі столу під диван – миша, чи чи може щур! На столі пляма чогось розлитого, вже заліплене товстим шаром бруду. Гори банок від напоїв всюди. У кутку купа брудних шкарпеток й іншої білизни. Запах стоїть, як біля смітника влітку. Видно у мене на обличчі було все написано, що я подумала.

І тут мій кавалер заявляє: – Хотів якраз тебе попросити прибрати тут трохи, а то післязавтра господиня зайде. Ти ж жінка!

Опаньки! Ось я жінкою народилася саме для того, щоб за двома засранцями місячний бруд відмивати! Плюнула на підлогу в довершення картини, розвернулася і пішла.

Ось чому їх батьки вчать? Як потім з таким буде дружині жити? Я досі відійти не можу!

Фото ілюстративне з вільних джерел