На лінійці, присвяченій закінченню 11-го класу, Саша попросив свою кохану вчительку не виходити заміж 5 років, поки він не отримає вищу освіту. Говорив він це в присутності всіх учнів. А вона лише очі ховала від сорому

15 років тому до нас в школу прийшла працювати молоденька вчителька Наталія Миколаївна. Вона тільки закінчила педагогічний коледж і прийшла вчити дітей початкових класів. Ще у Наталії Миколаївни була спеціалізація вчителя світової художньої культури. Цей предмет вона викладала в 10-му і 11-му класах.

В 11-му класі вчився Саша, красивий хлопець. Він був фізично розвинений не по роках. Якби не знати, що Саша учень, можна було подумати, що він учитель. Настільки солідно він виглядав.

Хлопець відразу звернув увагу на молоденьку вчительку, за яку він був молодший усього на два роки. Наталія Миколаївна спочатку соромилася проводити уроки через того самого Сашка. Адже він цілих 45 хвилин міг дивитися на свою вчительку, не відриваючи очей.

На 8 березня Саша написав вчительці зізнання у коханні на листівці і подарував їй красивий букет перед усіма учнями класу. Наталія Миколаївна букет прийняла, але не знала, як їй поводитися в даній ситуації.

На лінійці, присвяченій закінченню 11-го класу, Саша попросив свою кохану вчительку не виходити заміж 5 років, поки він не отримає вищу освіту. Говорив він це в присутності всіх учнів.

Наталія Миколаївна пожартувала у відповідь.

Через 5 років, коли Саша закінчив університет, вони з Наталею Миколаївною одружилися. Вони живуть щасливо ось уже 10 років, виховують двох дітей.

Фото ілюстративне з вільних джерел