На побачення замість мене пішла сестра, а потім коханого вкрала, який нічого і не підозрював

Кіра і Соня сестри-близнючки, з самого дитинства завжди були разом, ділилися ісіма бідами і секретами.

Кавалер Кіри був вродливий, високий брюнет Віталій, працював в керівництві автосалону і в цілому був дуже перспективним. Соня заглядалася на нього давненько вже. Джерело.

Одного разу у Кіри і Віталія  мало би відбутись побачення, але дівчина зaxворіла, лзлягла з температурою і не змогла піти в театр. Щоб квиток не пропав, вона запропонувала сестрі Соні сходити з Віталієм за компанію.

Сама йому вона не подзвонила, вирішивши, що сестра все скаже на місці.

Минали дні, Кіра одужала. Але Віталій їй не писав, що здавалося дуже дивним. Не запитав і про здоров’я, жодного разу не приїхав, взагалі кудись зник.

Кіра подумала, що він образився, що тоді вона не прийшла. Провсяк випадок зайшла на його сторінку в соцмережі.

Побачивши його свіжі фотографії, мало не зомліла. На них Віталій такий щасливий і вона поряд з ним! Але вона не носить такі сукні, ніколи не була в таких місцях і так він її не обіймав ніколи!

Це була не вона, хоча як дві краплі води схожа на неї, а її сестра Соня! Вона про все здогадалася! Сестра замінила її собою, нічого не сказавши Віталію, і зустрічалася з ним як ні в чому не бувало.

Кіра вирішила нічого не говорити сестрі. Дивлячись на щасливі обличчя Соні і Віталія, вона подумала, що «потяг пішов безповоротно».

Але минув час і доля сама все розставила по місцях. Одного разу вони перетнулися всі троє. Соня швиденько представила Віталія своїй сестрі.

Випадково залишившись наодинці з Кірою, Віталій сказав їй: «Мене не покидає відчуття, що я дуже давно знайомий з тобою».

Читайте також: Заміж пішла за батьків борг: “Ніхто й не здогадувався, що ночами, віддаючись любoщам чоловіка, уявляла, що розділяє подушку з ним, своїм Ігорем”

І Кіра не витримала, розповіла здивованому Віталію, що знає всі його таємниці і навіть ті, які напевно не знає Соня, розповіла нюанси їх перших побачень, таємні знаки і моменти, про які могли знати тільки вони двоє.

Віталій був зтурбований тим, що трапилося. Обміркувавши ситуацію, він запропонував Кірі відновити стосунки, а вона, кохаючи його, звичайно що погодилася. Тож Соні довелося шукати іншого нареченого.