На порозі стояла яскраво нафарбована дівчина в дуже короткій спідниці і, нахабно посміхаючись, заявила, що вона коханка мого чоловіка. Я трохи швабру з рук не впустила. Звичайно, я підозрювала, що чоловік давно вже погулює на стороні, поки я з дітьми вожуся. Занадто часто він затримується на роботі і повертається після цієї «роботи» задоволений, як ситий кіт

Я мила підлогу, поспішала закінчити прибирання, поки діти сплять. У двері подзвонили надто наполегливо. Деренчлива мелодія дзвінка прозвучала так голосно, що мені здалося, малюки прокинуться, і прибирання сьогодні я так і не закінчує.

Поки прислухалася, чи не заплакав молодший, пролунав другий дзвінок. Я кинулася до дверей зі шваброю в руках, думала, зараз по голові настукаю того, хто тут шумить о третій годині дня.

На порозі стояла яскраво нафарбована дівчина в дуже короткій спідниці і, нахабно посміхаючись, заявила, що вона коханка мого чоловіка. Я трохи швабру з рук не впустила. Звичайно, я підозрювала, що чоловік давно вже погулює на стороні, поки я з дітьми вожуся. Занадто часто він затримується на роботі і повертається після цієї «роботи» задоволений, як ситий кіт. Але ось такого нахабства я ніяк не очікувала.

Дівиця оголосила, що мій чоловік мене обов’язково кине, тому що вона його приворожила. Проводила обряд якийсь, щось там йому в їжу підмішувала. Вона чомусь дуже пишалася своїми чаклунськими здібностями, так і сказала: Нічого ти зробити не зможеш! Збирай речі, дітей своїх забирай і уматуй звідси!

-Куди? – усміхнулася я.

-Так куди хочеш! Я тепер тут господиня! – дівчина спробувала зайти в квартиру. Я загородила прохід шваброю і розсміялася, зрозуміла, в чому тут справа. Дівиця дивилася на мене як на божевільну, а я все реготала.

Вже не знаю, чого їй наговорив мій благовірний, яких благ наобіцяв. Довелося пояснити, що квартира, в якій вона господарювати зібралася, належить мені. Трійка в центрі дісталася мені від батьків ще до весілля, тому при розділі майна, квартира залишиться мені і дітям.

– А як же чоловік? – скрикнула дівчина.

– А чоловік тепер твій! – я широко посміхнулася, – Тільки даремно ти його приворожувала, я все одно розлучатися збиралася.

Поки дівчина ошелешено махала віями, я зачинила двері у неї перед носом. Довго потім ще сміялася над меркантильною чаклункою. Чоловіка я ночувати не пустила і на наступний день подала на розлучення. Ця дівчина приходила до мене ще кілька разів, але я двері їй не відкривала.

Якось раз зустріла її в супермаркеті. Вона підбігла до мене, представилася Мариною, довго вибачалася, слізно просила чоловіка забрати назад. Виявилося, що без квартири він їй не дуже-то потрібен, але скасувати власний приворот вона не може. Так і живе з ним у орендованій однушкі. Ну, а що я можу зробити? Сама приворожила.

Фото ілюстративне з вільних джерел