На Різдво можна дізнатися свою долю і здійснити бажання

Наші предки вважали, що в період Святок, від Різдва і до Водохреща Господнього, нечисті сили можуть трохи побешкетувати, а в цей час можна ворожити на судженого, здійснення бажань і майбутнє.

Вважалося, що святочні ворожіння – найбільш правдиві. Джерело.

Ворожіння на судженого в ніч на Різдво

Ворожіння на хліб і ножиці, які потрібно сховати під подушкою, щоб на ранок приснився суджений.

Вожіння на 4-х королів: перед снів в Святвечір незаміжня дівчина під подушкою ховає 4 гральні карти (королів), а на світанку після пробудження вибирає картку, не підглядаючи. Червовий король означав, що чоловік буде забезпечений, молодий і красивий, піковий – старий-ревнивець, хрестовий – військовослужбовець, а бубновий – бажаний.

Ворожіння на миску з водою. В ніч перед Різдвом потрібно поставити під ліжко воду в мисці, покласти на неї дерев’яну палицю і вимовити: «Суджений, ряджений, прийди до мене уві сні і через місток мене переведи». Хто прийде уві сні до дівчини – той і стане її чоловіком.

Ворожіння на нових панчохах , які дівчата одягали перед сном зі словами: «Суджений, прийди мене роззувати». Якщо приснився хлопець, який роззував дівчину, то він міг незабаром стати її нареченим.

Щоб дізнатися ім’я судженого, потрібно вийти на вулицю і запитати у першого зустрічного хлопця або чоловіка, як його звати.

Ворожіння на виконання бажань

На зернах: з банки потрібно дістати лівою рукою жменю крупи і задумати бажання, потім перерахувати кількість зерняток. Якщо вона парна, то загадане збудеться, якщо непарна – то навряд чи.

На воді: береться дві однакових склянки, одна з яких наповнюється водою до країв. Потім кілька разів потрібно перелити воду туди-назад.

Після визначається, чи збудеться загадане по поверхні, де знаходилися склянки: якщо залишилося на їх місці пара-трійка крапель, то задумане втілиться в життя, якщо більше, то швидше за все ні.

Читайте також: На Різдво можна здійснити мрію, залучити достаток та добробут

Прості старовинні ворожіння

На каблучку. Незаміжні дівчата катають каблучку по підлозі по черзі. Чия покотиться до дверей, та дівчина скоро вийде заміж.

За книгою. Береться книга і загадується номер сторінки і номер рядка. Потім потрібно знайти загаданийе рядок в книзі і прочитати – це і стане відповіддю на найбільш трепетне питання.