fbpx

“На Великдень можна отримати благословіння і грошову удачу, а з церкви потрібно принести 12 свічок” – завжди говорила моя бабуся. І ось що вона радила завжди робити

Світлий Великдень – в першу чергу велике християнське свято, торжество істини і виправдання щирих сподівань. У всіх церквах проводяться пишні служби, наповнені вірою, щастям і загальною радістю.

З плином життя люди стали помічати закономірні події, які завжди відбувалися на Великдень і дозволяли стати багатшими. Фахівці вибрали найвірніші прикмети, які дійшли до нас в незмінному вигляді.

Грошові прикмети на Великдень

Багатий святковий стіл, з частуваннями на будь-який смак і великими порціями, неодмінно приверне в будинок процвітання і гроші. На стіл обов’язково стелиться найкрасивіша і дорога скатертина, бажано – білого кольору.

Після святкової вечері господарям будинку необхідно прибрати і перемити весь брудний посуд, а крихти витрусити на вулицю, в слід гостям. Народне повір’я говорить, що гості обов’язково повернуться і принесуть з собою гроші.

Прибираючи зі столу після Великодня, рухайтеся за годинниковою стрілкою – це приверне в будинок процвітання і грошовий успіх.

Пишні і смачні паски на Великдень – добрий знак, що символізує собою заможний рік. Горбки, тріщини і гар на пасках нічого доброго не принесуть. Тому господаркам слід поставитися до випічки з усією серйозністю.

Принесені свічки з церкви на Великдень – оберіг від усіх бід і неприємностей, пов’язаних з грошима. Щоб оберіг запрацював, потрібно принести 12 свічок, запалити їх біля ікон і дати догоріти до кінця. Недогарки зберігаються за іконами до наступного Великодня.

На Великдень не дозволено розпивати алкоголь в надмірній кількості, влаштовувати гучні застілля, бешкетувати, лаятися. Якщо не дотримуватися цієї прикмети, наступний рік буде бідним.

Не можна виносити сміття з дому до Великодня – можна винести весь достаток з дому.

Не беріть і не давайте грошей у борг у Христове Воскресіння – гроші перестануть водитися.

Якщо встати на Великдень з першими променями сонця і зустріти світанок, то це принесе щастя і добробут всім членам сім’ї.

Читайте також: Йдучи до церкви – покладіть у кошик рушник, а одну із освячених пасок – засушіть. Це врятує всю вашу родину

Церковні прикмети, щоб гроші водилися

У цей урочистий день потрібно обов’язково відвідати ранкову святкову службу, тоді Господь відповість на всі ваші прохання. Нехтування богослужінням – до розорення і бід.

Потрібно обов’язково подати нужденному у Великдень, щоб гроші водилися.

Якщо прийти з церкви раніше, ніж сусіди, то це принесе багатство і довге життя.

У Великдень потрібно вийти на вулицю і озирнутися на всі боки: те, що приверне увагу – принесе прибуток або стане ключем до розгадки майбутнього успіху.

У великодній ранок слід покласти золото у воду на кілька хвилин, а потім вмитися цією водою – це принесе успіх у справах, збагачення і везіння.

You cannot copy content of this page