fbpx

На весільних фото Гаррі і Меган помітили кумедний недолік (фото)

Лише вчора Кенсингтонський палац опублікував три офіційні світлини з весільної фотосесії королівської родини і подружжя принца Гаррі і Меган Маркл, як вже пильні користувачі знайшли на знімках кумедний недолік.

На першому фото, де позує вся найближча королівська знать, дві маленькі помічниці нареченої Меган Маркл – дочка найкращої подруги Меган Джесіки Малруні, 4-річна Айві Малруні, та хрещениця принца Гаррі, 3-річна Флоренс ван Катсем, – тримають один весільний букетик на двох. Інші ж дівчатка тримають кожен свій букет самостійно.

Схоже, свій весільний букетик загубила маленька Айві, але на другій світлина вона тримає квіти в руках, в той час як Флоренс сидить біля Меган Маркл без них.

Читайте також: Кохання і не тільки: чому принц Гаррі так поспішив з весіллям?

Пильні шанувальники весілля також помітили, що весільного букетику не було у Флоренс і на весільній церемонії. Меган Маркл це побачила і дала на деякий час дівчинці свій весільний букет поки тривала святкова літургія.

Тим не менш, весільні світлини вийшли чарівними та не впливають на загальний настрій фотосесії. Варто додати, що автором знімків став фотограф Алексі Любомирські, який також був автором перших спільних світлин наречених в грудні 2017 року. Всі весільні знімки 19 травня були зроблені у Віндзорському замку, в каплиці якого проходило весільне таїнство.

Джерело.

You cannot copy content of this page