На вирішенні дві доби: Чи поїде Maruv на Євробачення-2019?

Остаточне рішення про участь у шоу Евровиденияе-2019 переможниці Нацвідбору співачки Mаruv буде приймати Національна громадська телерадіокомпанії.

“Зараз ми повинні затвердити або погодити переможця, який поїде від України. І ми, як Громадське мовлення, прислухаємося до людей. У суспільстві зараз є різні думки, чи може виконавець, який має концертну діяльність в Росії, представляти Україну. В нашому договорі є пункт, який нам потрібно обговорити з Maruv”, – повідомила член правління Олександра Кольцова.

Читайте також: Орися не такої невістки бажала! Настя без статків, без освіти, з багатодітної бідної сім’ї. Після важких пoлoгів Настя ocліпла і ворогом стала

За її словами, рішення про те, хто буде представляти Україну, телерадіокомпанія прийме протягом 48 годин. А сама Maruv повинна дати відповіді на питання за договором протягом 24 годин. Також вона не відповіла, чи буде в іншому випадку Україну представлятиме група Freedom Jazz, яка посіла друге місце у відборі.

“На жаль, поки не можу сказати. Ми хотіли б почути від Maruv відповіді, і звичайно хотілося б покласти дискурс в українському суспільстві: чи повинен артист, який представляє Україну на Євробаченні, їздити з концертами у Росію. У нас є пункт у договорі, який передбачає певні рішення – вони повинні його прийняти”, – підсумувала Кольцова.