На якому пальці в жодному разі не можна носити каблучку. Прочитайте і запам’ятайте

Є повір’я про те, на яких пальцях носити прикраси не варто через можливість «накликати» біду на себе або своїх близьких. Крім того, каблучкам з дорогоцінними каменями і мінералами також варто приділити особливу увагу, адже енергетика каменів може стати відмінним захистом, а може нашкодити господареві, якщо прикраса підібрана невірно.

Великий палець. Каблучка на цьому пальці допомагає людям приборкати емоції і знайти спільну мову з оточуючими людьми. Тим, хто за своєю природою спокійний і товариський, каблучка може нашкодити і «закрити» канали, що відповідають за розташування і чарівність. Джерело.

Вказівний палець. За прийметами каблучка на вказівному пальці допомагає відкрити в собі лідерські якості та побороти боязкість. Активним і сміливим людям прикраса принесе чимало бід, адже воно посилює наявні вроджені якості, а значить, здатна змінити характер людини до невпізнання, причому не в кращий бік. Зазвичай люди з сильною волею, надягаючи каблучку на вказівний палець, стають замкнутими, нетовариськими, і їх часто відвідують депресивні думки.

Середній палець. Прикраса на цьому пальці допомагає долати труднощі і активує здоровий глузд. Людям, які звикли спиратися на знання, а не на емоції, каблучка на середньому пальці принесе безліч неприємностей і стане причиною помилок в справах. На цьому пальці за прикметою варто носити каблучки людям захопливим, здатним відволіктися від основної справи на догоду миттєвим примхам.

Безіменний палець. Каблучку на цьому пальці не варто носити незаміжнім дівчатам і хлопцям, які знаходяться в пошуку взаємного кохання. Згідно прикмет прикраси на ці пальці повинні надягати кохані, а значить, вибирати безіменні пальчики для прикрас не варто.

Читайте також: Якщо у вас на пальці обручка, це ще нічого не значить. Прочитайте і зробіть висновки

Мізинець. Носити каблучку на цьому пальці загрожує неприємностями людям, які працюють в сферах лікарської справи, дипломатам, бізнесменам і тим, хто так чи інакше пов’язаний з ораторським мистецтвом. Прикраси можуть негативно вплинути на людей, штовхаючи їх на авантюри і посилюючи негативні риси характеру.

Підбирати прикраси потрібно з обережністю, адже дорогоцінні камені і метали здатні зберігати інформацію про колишніх власників. Це означає, що носити фамільні прикраси можна лише тим, хто є крoвним родичем або готується стати частиною сім’ї. За прийметами надягати прикраси з чужих рук загрожує багатьма неприємностями і навіть хворобами.