fbpx

Наближалося 8 березня, чоловіки нам готували всякі подаруночки, а я пішла готувати сюрпрайз нашій маламі. Замовила букет шикарних квітів, мильно-рильний набір з 4 одиниць, листівку і написала на ній «Від Валентина». І відправила з доставкою додому. От тільки пляшку з бальзамом для волосся я підмінила

Ми з чоловіком Валентином в шлюбі 2 роки, до цього зустрічалися ще 2 роки. Упадав він за мною довго і красиво, поки нарешті я не дала згоду переїхати до нього. Познайомилися на роботі, там і по wей день працюємо обоє.

І ось недавно у нас в родині «завелася» коханка. Причому, якісь дрібні підозри у мене з’явилися кілька місяців тому, але я не надавала цьому серйозного значення, я йому вірила на 100%, адже він так довго мене завойовував, щоб я погодилася піти з ним під вінець!

А потім добрі люди мені нашептали на вушко і вказали на Алку, співробітницю нашого офісу. Чесно сказати, я сумнівалася до останнього.

Увечері, поки чоловік був у душі, я залізла, ясна річ, в телефон і сама переконалася, що це правда. А я дуринда не повірила.

Напевно потім він пошкодував, що вийшов з ванної, так як я йому таку прочуханку влаштувала. Скандаліще був грандіозний, бідні наші сусіди, їм довелося багато чого в той вечір вислухати – і лайку, і биті тарілки об підлогу і багато чого.

Чоловік в підсумку пообіцяв, що «цього більше не повториться, біс поплутав» і якщо я його ще раз підловлю – він мені дозволяє без будь-яких пояснень зробити йому чик-чик. Це формулювання мене влаштувала, я пробачила його.

Треба сказати, що та мадам вирішила не здаватися, вона йому надзвонювала, смс надсилала ночами, на роботі всіляко намагалася йому потрапляти на очі, щоб поговорити, але я теж не промах, я все це сікла і не забувала йому нагадати нашу умову «якщо що раптом».

Якийсь час я над усім цим спостерігала, все чекала коли ж вона вгамується, але Алка виявилася міцним горішком, перла як танк. Не відставала.

Гаразд, я тобі влаштую. Наближалося 8 березня, чоловіки нам готували всякі подаруночки, а я пішла готувати сюрпрайз нашій маламі. Замовила букет шикарних квітів, мильно-рильний набір з 4 одиниць, листівку і написала на ній «Від Валентина». І відправила з доставкою додому.

Уявляю, як вона здивувалася, побачивши цей подарунок від мого чоловіка! Адже він начебто перестав реагувати на неї, а тут бац! Сюрпраааайз!

А тепер відкрию секретик – я спустошила флакончик від бальзаму для волосся і заповнила його кремом для депіляції. А наша Аллочка дуже любить всякі штучки-дрючки-кремчик-бальзамчик, їй сподобається!

Свята закінчилися, почалися трудові будні і ось наша Аллочка заходить в офіс, а ми з дівками як давай над нею дружно сміятися! Я їм розповіла всю цю історію, так що у нас ще буде дуууже багато часу потішатися над нею, як мінімум – поки волосся не відросте або не звільниться звідси.

Весь офіс сміявся в голос над її перукою, яка раз у раз з’їжджала то на один то на інший бік.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page