fbpx

Наближається Прощена неділя: дізнайтесь, чого категорично не можна робити в цей день

Перш ніж розпочнеться Великий піст, у кожного з нає є можливість позбутись душевного тягаря – попросивши вабачення у друзів та рідних. І тут дуже важливо, як ви розпочнете цей день. Служителі наголошують, дуже важливо щоб ваша душа була чистою та духовно збагаченою. Вас не повинні турбувати жодні проблеми, ви маєте правильно керувати своїми емоціями та не допускати поганих помислів у своєму серці.

у 2020 році Прощена неділя припадає на перший день весни – 1 березня. Дуже важливо саме у цей день згадати тих людей, кого ви образили, покаятися і щиро попросити вибачення. Однак і вам потрібно пробачати тих, хто просить у вас вибачення, як би це важко не було. За християнськими канонами, якщо людина здатна пробачати людям їхні гріхи, то і її гріхи будуть прощені на небесах.

Прощена неділя – останній день, коли дозволяється будь-яка їжа до вживання перед Великим постом. Головною стравою на Прощену неділю вважається яєчня. Залишки їжі треба дати домашнім тваринам.

Що потрібно зробити у Прощену неділю. а що є повною забороною:

– У Прощену неділю категорично заборонено влаштовувати конфлікти, злитися на оточуючих, підвищувати голос, ображати когось і самому ображатися.

– Наміри людей повинні бути лише позитивні, а вчинки – людяними.

– Треба бути готовим до того, що ви повинні пробачити людину і відпустити образу. Таким чином ви звільнитеся від душевних тривог та переживань.

– У Прощену неділю не рекомендується виконувати важку роботу.

– Бажано перед початком Великого посту прийняти сповідь.

– Прийдіть на кладовище, де поховані ваші близькі та рідні, поминаючи їх молитвою та добрими словами.

Прощена неділя допомагає багатьом людям полегшити душевні страждання і забути найстрашніші образи.

You cannot copy content of this page