Набридло мені бути коханкою, поставила свого перед вибором і полетіла з подругами на Балі. Але той відпочинок мало не закінчився для мене плачевно

Ми з дівчатами відпочивали на Балі. Розкішно провели відпустку в райському місці. Їли екзотичні фрукти, купалися в океані, засмагали на сонечку. Від свого відображення в дзеркалі я була в повному захваті, звідти на мене дивилася струнка, смаглява красуня з довгим світлим волоссям і приголомшливими блакитними очима. Так, Так! І це все я!

Коли збиралася у відпустку, настрій мій був дуже похмурим. Я посварилася зі своїм чоловіком. Мені набридло ходити в коханках. Нехай вже визначиться, хто йому потрібен. Я або його дружина. Він, коли мене завойовував, запевняв, що з дружиною вже все давно в минулому. Тільки печатка в паспорті залишилася від їх союзу.

Подруги з роботи, запитали які плани у мене на цей Новий Рік. Я, відповідно, поставили питання моєму коханому про його плани. Він відповів так само, як і минулого разу, що буде зустрічати його з донькою, тобто з сім’єю.

Моє терпіння лопнуло, і я дала добро дівчатам. Вирішила летіти в їх компанії на Балі. Він не хотів відпускати мене, говорив, що після Різдва ми знову будемо разом і все надолужимо. Я це все чула не вперше. Моя відповідь була такою: «Я відзначу свята з подругами, а ти подумай, кого ти обираєш. Якщо мене, то зустрінемося в аеропорту після мого повернення!»

Кожен день він надсилав мені романтичні повідомлення, але ні слова про те, що вибрав мене. У відповідь я мовчала. Просто постаралася протягом дня відключатися від думок про нього. Навчалася насолоджуватися життям і якщо чесно, то просто кайфувати. На душі було легко і добре! Я відчувала великий приплив життєвих сил, відчувала себе молодою і дуже привабливою.

Мій нічого не пише по справі. Все без конкретики. Не буду відповідати на це! Зустріне по прильоту, буду з ним! Ну, а якщо ні, то й нехай котиться! Значить вперед до нових берегів!

І ось ми в аеропорту. Відпустка закінчувався, повертаємося додому. Красивий молодий хлопець весь час поглядає в мій бік. Мені навіть здалося, що стріляє очима. Я бачу, що він молодший за мене на років десять. Ну і я зараз виглядаю на двадцять два максимум. Підійшов, познайомилися. Костя виявився дуже кумедним. Базікали, фліртували! Самооцінка моя ще більше піднялася.

Перед реєстрацією він мені подарував плюшевого бегемотика. Я прийняла цей знак симпатії. Поки летіли, я сиділа біля віконця і дивилася на пухнасті хмари. Відключилася від думок, зустріне мене мій чоловік чи ні! Мені просто було добре з бегемотиком в руках. Я подобаюсь! Я надихаю! Мені хочуть дарувати подарунки!

Після того, як я пройшла огляд, раптом переді мною знову виник Костик. Він же казав, що летить в інше місто. Ми начебто вже попрощалися. Новий знайомий різко вирвав у мене з рук його ж подарунок, щось пробурчав і разом з бегемотиком тут же зник! Я взагалі нічого не зрозуміла! А як же симпатія до мене?

А мій коханець мене все-таки зустрів, але до вечора сказав, що йому знову треба повертатися до родини. А у мене з голови не виходив той випадок з Костиком. Схоже на те, що в бегемоті було щось заборонене. І я, дурепа, це щось допомогла перевезти. Якби мене накрили, то навіть не уявляю, чим могло б закінчитися моє витання в хмарах.

Дівчата і жінки будьте пильні! Краса – це, звичайно, страшна сила! Але без мізків вона нічого не варта! Подарунків перед перетином кордону від незнайомців краще не приймати.

Фото ілюстративне з вільних джерел