Найбільш несприятливі дні червня, коли потрібно бути особливо обережними

В кожному місяці є декілька днів, які приносять негаразди та небезпеку. Знаючи їх особливості, можна уникнути найгіршого.

5 червня – Місячне затемнення

В цей день не можна вирушати у далеку дорогу – це дуже небезпечно.

Також, не спілкуйтеся з незнайомцями та уникайте нових знайомств. Не розповідайте людям, яким не довіряєте, про свої плани на майбутнє та секрети. Не варто на затемнення займатися шопінгом.

16 червня – День непередбачуваних подій

В цей день можуть відбуватися найнепередбачуваніші події. Готуйтеся до зриву планів та розчарування. Доведеться підлаштовуватись під те, що неможливо передбачити.

19 червня – Венера в Місяці

В цей день Місяць затуляє Венеру та блокує всі енергетичні потоки й процеси. Це дуже сильно вплине на продуктивність на роботі. Тому, не варто перевтомлюватися, відвідувати спортзал й займатися руховою активністю, підіймати важкі речі та навантажувати себе роботою.

21 червня – Затемнення Сонця

Цей день сповнений небезпечною енергетикою кофліктів. Тому, потрібно намагатися бути спокійним та ігнорувати будь-які провокації. Навіть маленьке непорозуміння в родині, може перерости у великий скандал та розставання. Це найнебезпечніший день не тільки червня, але й всього року.

30 червня – День негативних емоцій

В цей день Місяць знаходиться в Скорпіоні, тому люди відчувають бажання виказати все своє незадоволення. Багато хто ображається, заздрить та проявляє інші негативні емоції. Краще провести останній день червня в самоті, щоб не зіпсувати відносини з близькими та друзями.