fbpx

Найбільш вдалі пози для жіночої фотосесії (фото)

Цей список стане в нагоді як фотографам, так і всім, хто бажає шикарно виглядати на фотографіях. Першим – в якості підказки, якщо раптово настав творчий ступор.

Ну а красуням буде корисно дізнатися найбільш виграшні пози, які підкреслять достоїнства фігури і приховають її недоліки, якщо такі є. За матеріалами mors

1. Проста поза для фотосесії і відмінний ракурс, з якого модель здається стрункішою. Модель стоїть боком, підборіддя трохи опущене вниз, а плече злегка підняте.

2. Часто звичайні пози виявляються найбільш вдалими. Модель повинна перенести вагу тіла на одну ногу, а тіло при цьому трохи зігнути (силует набуде форми літери S).

Читайте також:Жіночі імена, які приносять удачу, та мають позитивний вплив

3. Модель трохи торкається обома руками вертикальної поверхні, наприклад, стіни або дерева. Поза підходить для портретного знімка.

4. Якщо у моделі гарне довге волосся – неодмінно покажіть його в русі. Попросіть її швидко повернути голову, щоб волосся розвівалося.

5. Відмінна і зручна поза, яка підходить для фотосесії в будинку, студії на дивані і не тільки.

6.  Вважається, що схрещені ноги і руки між людьми створюють якийсь психологічний бар’єр, і при фотографуванні такі пози не рекомендуються. Однак фотографу все-таки варто спробувати зробити фото, де руки моделі схрещені на гpyдях.

7. Ще один приклад пoзи для фото в повний зріст, який ідеально підходить для фотосесії. Руки дівчини повністю або частково знаходяться в кишенях.

8. Руки моделі за спиною, незвичайна, але дуже відкрита поза. Також модель може притулитися до стіни.

9. Просто дуже гарна поза.

10. Головне в цій позі – правильна позиція ніг. Обережно направляйте модель, підказуючи потрібне положення. Модель обов’язково повинна бути в туфлях на високих підборах.

11. Дуже елегантна поза. Модель повинна нахилитися трохи вперед від спинки дивана (крісла, лави і т. д)

You cannot copy content of this page