fbpx

Жіночі імена, які приносять удачу, та мають позитивний вплив

Практично кожне ім’я дає своєму власникові певний набір корисних якостей. Головне — ці якості знайти та реалізувати. Всі жіночі імена в якійсь мірі приносять удачу у різних сферах життя. За матеріалами Scribo

Про імена багато розповідають цифри. Приміром, нумерологія легко відповість вам на питання про те, що чекає вас в майбутньому і яка ваша доля або призначення. З цієї статті ви зможете дізнатися відмінний спосіб трактування вашого імені. Самий очевидний фактор, який робить те або інше жіноче ім’я щасливим — це переклад, його первісне значення. Доля визначається тим, що це ім’я вкладалося на етапі створення. Наприклад, якщо Вікторія означає «перемога», то вона частіше буде домагатися успіху, тому що це само по собі притягує успіх. Анастасія означає «безcмертна», тому жінки з таким ім’ям теж дуже щасливі.

Ольга перекладається як «свята», або «мудра», тому вона дуже щаслива в шлюбі, рідко ображає людей без вагомої причини, і в неї багато близьких.

Прикладів може бути безліч, але іноді переклад не означає щось важливе, тому сліди успіху слід шукати в чомусь іншому. Вивчайте значення і таємницю свого імені, щоб дізнатися, в чому вам може пощастити в житті.

Читайте також: Сучасні імена, які зараз модно давати дітям, прийшли сюди з інших країн і культур

Енергетика

Найкращий спосіб дізнатися, наскільки ви можете бути щасливі — це перевірити енергетику свого імені.

Серед списку найсильніших імен можна виділити Варвару, Вікторію, Владиславу, Дарину та Ірину. Потрапляючи в біополя цих жінок, будь-яка людина відчуває їх вплив.

Якщо ці дами в гніві, то їх бояться більше, ніж інших. Якщо вони повні любові і тепла, то, зближуючись з ними, ви заразитеся цим теплом.

В принципі, це властивість може діяти як ахіллесова п’ята, але коли ситуація стабільна і потрібно розташувати до себе людину, жінкам з такими іменами майже нічого не потрібно робити. Це допомагає в коханні, а також у діловій сфері. Якщо ви є власницею одного з цих імен, ви можете зробити його своїм оберегом.

Милозвучність

Присутність в імені різних букв і їх поєднань також сильно впливає на успіх у тій чи іншій сфері життя. У справах і фінансовій сфері, а також для просування по кар’єрних сходах будуть корисні імена з великою кількістю дзвінких приголосних: Аріна, Діана, Лідія, Маргарита, Дарина, Інга, Валерія, Віра, Вероніка, Галина і так далі.

М’які імена на кшталт Світлани, Інеси, Ніни, Христини, Тетяни, Анастасії, Фаїни або Уляни, щасливі в любові і сімейному житті. Вони підсвідомо сприймаються чоловіками м’якше, так як у них відсутнє звукове підсилення.

Звучання імені дуже важливо, але не тільки в плані дзвінкості. Звичайні слов’янські імена зараз повільно виходять з моди, а є і зовсім забуті і практично повністю втратили популярність, такі як Зінаїда, Варвара, Ярослава або Марфа. Тим не менш вони достатньо сильні. Тільки враховуйте, підбираючи ім’я малюкові, що не зовсім милозвучні для сучасного вуха варіанти краще все ж виключити, інакше ваша дитина буде піддаватися глузуванням.

Зараз набирають популярність імена західного типу або незвичайні і сучасно звучать: Мадлен, Березня, Неллі, Ніка, Олівія, Троянда, Ванесса та інші. Це приносить дітям удачу, яка переростає у великий успіх у всіх сферах життя в майбутньому. Так було завжди, і так буде з усіма популярними на даний момент іменами.

Рідкісні імена

Останній пункт — це рідкість імені. Василина, Венера, Єва, Октябрина, Елеонора, Каріна, Лілія — такі жінки завжди запам’ятовуються, і чоловіки відчувають в них якусь родзинку, тому що рідкісні й незвичайні імена дуже добре відображаються в їх пам’яті.

Багато пані, напевно, помічали, що чим унікальніше ім’я, тим більше чоловікам вони подобаються, тим більших успіхів вони досягають у бізнесі. Людей завжди тягнуло на все незвичайне.Будьте обережні, тому що зайва увага може зіграти і злий жарт, адже погане запам’ятовується краще хорошого.

Ми бажаємо вам, щоб ваше ім’я несло вам тільки щастя. Пам’ятайте, що кожна жінка має право на успіх і удачу. Навіть якщо вам не дуже подобається ваше ім’я, воно — не прoкляття, не анафема, а подарунок батьків і долі, який необхідно вміти розгадати і розшифрувати вірно. Бажаємо вам перемог у всіх сферах життя.

You cannot copy content of this page