fbpx

Найбільші егоїсти та критики серед Знаків Зодіаку

1. Терези
Терези захоплені досконалістю, яка призводить до безперервної самокритики. Зовні вони виглядають врівноваженими і привабливими, але вони такі самі до себе, що це може доходити до абсурду і заважати їхньому мирному, гармонійному життю.

2. Скорпіон
Скорпіон самокритичний, тому що вважає, що інші ставляться до нього критично. В глибині душі Скорпіон – самий чутливий і відданий з усіх знаків Зодіаку, і бажає взаємності у відносинах. Ось чому він стає параноїдальним і ревнивим, коли виявляє, що інші більш улюблені або бажані, ніж він. Він намагається закамуфлювати свою невпевненість гумором, проте постійно відчуває, що недостатньо хороший.

3. Водолій
Водолій зазвичай тримається дуже впевнено, але це лише видимість. Водолій проникливий і володіє винахідливістю і спритністю мислення. Ця комбінація робить його чутливим до думки інших людей про нього і змушує його відчувати себе ізгоєм. Він щосили намагається влитися в соціум, і, коли це не виходить, Водолій думає, що з ним щось не так.

4. Козеріг
Козеріг вимогливий до себе, тому що йому комфортно в світі впевненості, чіткого розуміння предмета і його структури. Козеріг подібний учневі в школі, який любить слідувати правилам, так як це дає йому відчуття впорядкованості і рутини в житті. Козеріг часто виявляється в залежних відносинах саме з цієї причини: він покладається, що його партнер додасть йому впевненості.

5. Діва
У Діви параноїдальне і аналітичне мислення, тому вона часто звинувачує себе в невдачах і вишукує в собі вади. Вона намагається визначити, чому вона не відповідає вигаданому їй ідеалу, чому не використовує весь свій потенціал, чому не вплуталася в ще один проект на роботі і т.д.

6. Лев
У Лева сильне его, яке викликає почуття невизначеності. Лев відомий своєю впевненістю, але він такий же, як і всі інші. Лев часто вимагає від самого себе бути краще і страждає від цього.

7. Рак
Рак жорстокий до самого себе, коли вважає, що це необхідно. Його невпевненість в собі найчастіше проявляється у відносинах: коли він переживає розставання або сварку, або якщо хтось з якоїсь причини відкинув його, він хвилюється, намагаючись зрозуміти, чому він недостатньо хороший. В інших ситуаціях, Рак цілком задоволений собою.

8. Риби
Хоч Риби і емоційні, вони не дуже самокритичні. Більшість Риб люблять себе. Вони вважають себе найбільшими творчими геніями частіше, ніж занурюються в пучину відрази до себе. Риби сумніваються в своїй роботі, а потім придумують докази своєї компетентності. Риби не опускають руки, вони творять.

9. Близнюки
Близнюки критикують себе, коли думають, що образили когось або коли вважають, що витрачають свій потенціал. Близнюки – самі енергійні з усіх знаків: вони процвітають, коли їм здається, що вони проживають кожен момент життя на повну котушку. Вони розчаровуються, коли вважають, що недостатньо хороші для коханих ними людей, або коли не дотримуються своїх мрій через страх невдачі.

10. Овен
Овен занадто логічний, щоб критикувати себе. Овен ніколи не буде сумніватися в самому собі, тому що зайнятий спробами довести, що гідний зайняти місце під сонцем, і його не турбує, що про нього думають інші люди.

Читайте також: За три тижні до весілля я вию і плачу: не хочу заміж за друга йти

11. Телець
Телець не надто жорсткий по відношенню до самого себе і намагається переконати в цьому інших. Якщо він відчуває себе коханим, він рідко звертається до критики себе або своїх дій. Як правило, у Тельця стабільна позитивна самооцінка, і йому важко змінити її, хіба що, якщо улюблений партнер скаже йому про його недоліки.

12. Стрілець
Справа не в тому, що самокритична думка ніколи не відвідує свідомість Стрільця, просто він не практикує ненависть до себе. Фактично, він шукає спосіб, завдяки якому може стати краще. У нього не буває моментів самозаперечення, він зацікавлений в нових речах, людях і способі життя, які може адаптувати і змінювати, і не сприймає все надчутливість, як це роблять інші.

Джерело.

You cannot copy content of this page